- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryEksperci od skóry wymieniają najskuteczniejsze serum z kwasem hialuronowym
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Eksperci od skóry wymieniają najskuteczniejsze serum z kwasem hialuronowym


Niezależnie od tego, czy masz 25, czy 75 lat, kwas hialuronowy nie podlega negocjacjom w każdej rutynie pielęgnacyjnej. Oprócz tego, że działa jak gąbka pod powierzchnią skóry i „wypełnia” linie i zmarszczki – nasze ciała z czasem wytwarzają mniej cząsteczek, co prowadzi do wysuszenia, zwiotczałej skóry – działa również jako doskonały środek nawilżający dla wszystkich rodzaje skóry i wiek. Poniżej dermatolodzy wymieniają najskuteczniejsze serum z kwasem hialuronowym, które warto dodać do swojej rutyny.

1
/
6

Monroe, dermatolog z Los Angeles, Janine Hopkins, MD ostrzega, że ​​wiele produktów do pielęgnacji skóry z kwasem hialuronowym nie jest w stanie aktywnie wnikać w skórę i może po prostu „siedzieć” na jej powierzchni. Revision Skincare otrzymuje pieczęć aprobaty eksperta.

„Skinbetter Science and Revision Skincare to najlepsze linie do pielęgnacji skóry zawierające HA jako składnik, który wchłania się w skórę, zapewniając głębsze nawilżenie” – mówi dr Hopkins. Jeden do wypróbowania: Revision Skincare Nawilżające serum (86 USD), co jest bezpieczne dla wszystkich rodzajów skóry.

2
/
6

Campbell, dermatolog z Kalifornii, Amelia K. Hausauer, MD, mówi, że lubi używać produktów HA, które łączą wiele długości łańcuchów składnika „aby poprawić zatrzymywanie wilgoci i wygładzić drobne zmarszczki”.

Jej wybór: Skinbetter Science InterFuse Intensywne linie leczenia (135 dolarów). „Zawiera kwas hialuronowy do wstrzykiwań w czterech różnych rozmiarach wraz z peptydami i innymi składnikami nawilżającymi. Ten produkt jest przeznaczony do stosowania na głębsze zmarszczki, ale mam kilku pacjentów, którzy wolą go jako pełniejszą twarz.”

3
/
6

Nowojorski dermatolog Marina Peredo, MD, również zaleca poszukiwanie serum HA o różnej masie cząsteczkowej. “SkinMedica HA5 nawilżacz (178 USD) ma pięć różnych typów cząsteczek HA. Zawiera kwas hialuronowy, przeciwutleniacze i peptydy, które nawilżają skórę, zmniejszają rozmiar porów oraz rozjaśniają i napinają skórę.”

Skinmedica Ha5
4
/
6

„La Roche-Posay ma kilka innowacyjnych produktów kwasu hialuronowego w doskonałej cenie” – mówi dr Hopkins. Nasz osobisty faworyt: La Roche-Posay Hyalu B5 Serum z czystym kwasem hialuronowym (30 USD), lekka, skuteczna formuła, którą można znaleźć w drogerii.

5
/
6

West Palm Beach, FL dermatolog Kenneth Beer, MD liczy własną surowicę, ScientificRx Korektor plam starczych (69 USD), jako jego najlepszy wybór, „ponieważ wybraliśmy świetne składniki – w tym niacynamid – do połączenia z kwasem hialuronowym i zapewnienia produktu, który świetnie odświeża skórę i zapewnia promienny wygląd”.

6
/
6

„Wiele produktów do pielęgnacji skóry klasy medycznej, takich jak moje Hopkins Dermatology RX: Hydrat (90 USD) mają czysty kwas hialuronowy do leczenia skóry w celu zmniejszenia drobnych zmarszczek i nawilżenia skóry” – mówi dr Hopkins.Źródło strony

Ostatnie Posty