- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWłosyKoloryzacjaEksperci twierdzą, że te trendy w koloryzacji włosów zobaczymy wszędzie w 2022...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Eksperci twierdzą, że te trendy w koloryzacji włosów zobaczymy wszędzie w 2022 roku


Trendy, podobnie jak lata, przychodzą i odchodzą. Cieszyliśmy się, że rok 2021 odchodzi i nie możemy się doczekać, co czeka nas w 2022. Ponieważ wiele osób mogło wreszcie odwiedzić salon w 2021 roku po raz pierwszy po zamknięciu, powróciły żywe kolory i świeże kroje. Teraz, w 2022 r., czekają nowe trendy fryzjerskie.

1
/
5

Blondynka z lat 70.

Fryzjerka gwiazd Adir Abergel przewiduje, że naturalne odcienie blondu z lat 70. będą jednym z kolorów, które będą dominować w 2022 roku. Dodaje, że te blond odcienie są świetne, „ponieważ dodają głębi blond włosom, dając ostatecznie złudzenie większej ilości włosów”.

Jena Ardell/getty images

2
/
5

Twój naturalny kolor, ale lepszy

Eksperci twierdzą, że rok 2022 będzie świetnym czasem, aby skupić się na objęciu naturalnego koloru, ale nieco go wzmocnić. Kolorystka gwiazd Tania Whittier mówi, że 2022 będzie polegał na pracy z twoim naturalnym kolorem, „czy to tworzenie miękkiego wymiaru z twoją siwizną, czy dodanie trochę złota i pasemek do twojego naturalnego popielatego koloru włosów”.

Kolorystka gwiazd Redken Tracey Cunningham nie podąża za trendami, więc w jej książce zawsze najlepiej jest być jak najbliżej naturalnego koloru włosów z „subtelnymi pasemkami, bez masywnych pasków” i „mnóstwem głębi, z kombinacją pasemek i ciemnych pasemek”.

Whittier wierzy, że naturalny kolor będzie popularny w tym roku, ponieważ „przez ostatnie dwa lata musieliśmy przyjąć to, co mamy w naturalny sposób, a teraz, gdy wszyscy przyzwyczaili się do swojego naturalnego koloru włosów, chcą go po prostu wzmocnić”.

3
/
5

Brunetka z lat 90.

Według Abergel ciepła brunetka z lat 90. z surferskim klimatem powróci w tym roku. Wyjaśnia, że ​​ten odcień pomaga poprawić koloryt skóry i bezproblemowo wyrasta. Dodatkowo „głębokość linii włosów sprawia, że ​​muśnięte słońcem końce wyskakują”.

kolagen do włosów

Kredyty fotograficzne: Sam Aronov / Shutterstock

4
/
5

Żywe kolory

Popularne będą „Jasne kolory, które celebrują indywidualność i wyrażanie siebie”, mówi Abergel. „Chodzi o wyrażanie siebie i celebrowanie swojego indywidualnego głosu”, zwłaszcza po tak długim czasie spędzonym w środku.

różowe włosy
5
/
5

Wielowymiarowa brunetka

FEKKAI SoHo kolorysta Maria Antonina Carlo przewiduje, że wielowymiarowe odcienie brunetek będą popularne w 2022 roku. Wskazuje, że „wiele celebrytów, takich jak Hailey Bieber i Gigi Hadid, przeszło ostatnio na brunetki, co zainspirowało klientów. „Niezależnie od tego, czy preferowane są odcienie ciepłe, czy chłodne, dwa najważniejsze elementy wykonania brunetek to bogactwo blasku i zróżnicowanie tonu” – dodaje Carlo.

AdobeStock 119750268

Źródło strony

Ostatnie Posty