- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessElena Satine dzieli się rosyjskimi poradami dotyczącymi pielęgnacji skóry i poradami pielęgnacyjnymi...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Elena Satine dzieli się rosyjskimi poradami dotyczącymi pielęgnacji skóry i poradami pielęgnacyjnymi dla nowych mam


To był pracowity rok dla Eleny Satine. Miała chłopca i zagrała w Kowboj Bebop który znajduje się obecnie w 10 najlepszych programach telewizyjnych Netflix. Ta gruzińsko-amerykańska aktorka przekonała rodziców, by w wieku 11 lat przenieśli się do Stanów, by realizować swoją pasję. Teraz żyje swoim marzeniem. Satyna usiadła z nami, żeby ją zjeść ulubione rosyjskie sposoby na pielęgnację skóry, przydatne wskazówki dla młodych mam i jej najlepszy makijaż.

Czy masz jakieś wyjątkowe wskazówki dotyczące urody, którymi możesz się podzielić?

„Mam te sztuczki, których moja mama nauczyła mnie przez lata, te rosyjskie opowieści starych żon o pielęgnacji skóry. Są dwie, które naprawdę kocham. Z rumianku zrobię kostki lodu, tak jak rumianek sypki. Potem trzymam to w zamrażarce. Więc jeśli budzę się opuchnięty, po prostu pocieram lodem całą twarz. Nie tylko odpycha, ale niesamowite, jak bardzo rozjaśnia wygląd skóry. Więc to jest hack, który polecam. Wiem, że jest wiele tego rodzaju narzędzi, które są bardzo drogie, które zamrażasz i obracasz po twarzy, ale szczerze mówiąc, jest to lepsze niż wszystko, czego próbowałem i jest bezpłatne.

Druga to maska ​​z kwaśnej śmietany i miodu. Po prostu mieszasz śmietanę i trochę miodu. Lubię używać miodu manuka, ponieważ ma ogromne właściwości zdrowotne. Nałożę to na moją skórę i będę chodzić z nim przez jakieś 20 minut, aż zacznie się trochę chrupać. Mój mąż nienawidzi, kiedy to robię, ponieważ dostaje się do linii włosów, więc przez resztę dnia, dopóki nie umyję włosów, będę pachniał jak kwaśna śmietana, ale to robi cuda dla skóry. Sprawia, że ​​moja skóra jest aksamitna. Uważam, że to naprawdę wyrównuje koloryt skóry i po prostu sprawia, że ​​wygląda naprawdę równo, jasno, lśniąco i pięknie”.

Opowiedz nam o swojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej.

„Kiedy budzę się rano, mam trochę octu jabłkowego i ciepłą wodę. To było coś, czego nauczyła mnie moja mama. Zaklina się, że jest świetny dla skóry i dla ciała. Więc staram się zaczynać mój poranek od tego, jeśli o tym pamiętam, przez wiele dni jest ciężko i od razu jesteś wciągany do kawy. Ale kiedy jestem dobry, zwłaszcza jeśli przygotowuję się do pracy lub jestem w pracy, lubię tak zaczynać dzień. Opłuczę twarz. Rano nie myję twarzy płynem do mycia twarzy. Po prostu spłukuję twarz i nakładam lekki krem ​​na dzień. W tej chwili bardzo podoba mi się linia z Nowej Zelandii o nazwie Emma Lewisham odkryłem, kiedy kręciłem tam w zeszłym roku, a ona ma świetną linię czystych produktów, które w tej chwili naprawdę kocham. Więc nałożę jej krem ​​na dzień i SPF, jeśli wyjdę z domu.

Jeśli chodzi o makijaż, nie jestem kimś, kto nosi makijaż, kiedy nie pracuję. Jeśli wychodzę na lunch, na przesłuchanie, czy coś w tym stylu, jedyne, co naprawdę założę, to tylko trochę bardzo lekkiego rodzaju przykrycia. Wizażystka, z którą obecnie pracuję, którą naprawdę kocham, Monika Blunder, ma ten produkt o nazwie Pokrowiec na błąd to bardzo lekki podkład. Więc po prostu nakładam to w miejscach, które tego potrzebują, nie na całej mojej twarzy, ale tylko w niektórych miejscach. Jestem bardzo leniwy jeśli chodzi o makijaż. Więc zrobię jak [Clinique] Gruba warga, i nakładam go na usta, a potem tylko dotykam ust palcem i rozprowadzam go na policzkach. To prawie wszystko, co robię, kiedy wychodzę z domu.

A twoja nocna rutyna?

„Jeśli chodzi o noc, to właśnie wtedy naprawdę lubię pielęgnować swoją skórę. Zrobię niezły środek czyszczący. naprawdę kocham Peeling La Mer. Zrobię to jak co drugą noc. Kiedy już z tym skończę, włożyłem trochę Serum Córki Winiarza włączony, a potem robię Bogaty krem ​​Augustinusa Badera bo mam bardzo suchą skórę. Tak więc w nocy naprawdę lubię się nawadniać”.

Co robisz, aby zarządzać swoim zdrowiem psychicznym i dobrym samopoczuciem?

„Po prostu uwielbiam chodzić na spacery, a teraz, kiedy mam dziecko, robię to każdego dnia. Więc pójdę na naprawdę ładny, długi spacer. Nie przyniosę telefonu, całkowicie oczyszczę mój umysł i po prostu będę słuchać natury i czuć powietrze na mojej skórze, i szczerze mówiąc, to robi różnicę na świecie.”

Elena Satyna
Tiziano Lugli

Czy było coś, co uważałeś za bardzo korzystne podczas ciąży?

„Cóż, mam naprawdę ciężki przypadek ust w ciąży. Wiem, że to jest rzecz. Kiedyś myślałem, że to było zabawne, ale o rany, jeśli ci się to przydarzy, to nie jest zabawne, ponieważ zdarzyło mi się to podczas kręcenia. Byłam w siódmym miesiącu ciąży, kiedy się owijaliśmy [Cowboy Bebop]. Tak więc pod koniec serialu moje usta wyglądały tak, jakby zostały ukąszone przez pszczoły. A dla mnie to było naprawdę bolesne, ponieważ bardzo pękali, a gdy próbowali pokryć to makijażem, to by było jeszcze gorzej. Odkryłem, że moja mała kostka lodu z rumianku faktycznie pomogła moim ustom. Więc użyłem tego i Maść Papa, co jest po prostu takie dobre.

Szczerze mówiąc, okazało się, że bycie zdrowym i tak aktywnym, jak tylko mogłem, było bardzo pomocne przez całą ciążę, ponieważ wciąż filmowałam. Miałam szczęście, że miałam trenera, który nadal ze mną pracował, i przeszliśmy od wykonywania cięższych treningów do jogi, rozciągania i tym podobnych rzeczy, które naprawdę uchroniły mnie przed bólami i odczuwaniem dyskomfortu przez całą ciążę. Nigdy nie doszłam do punktu, w którym pomyślałam: „Muszę urodzić teraz, albo nie mogę już wstać”. Nigdy tak nie było. Jak dla mnie, naprawdę czułem się bardzo w moim ciele, dopóki nie urodziłem mojego syna. Więc myślę, że samo bycie aktywnym w bardzo bezpieczny sposób było dla mnie bardzo, bardzo pomocne.

Bardzo pomocne są długie spacery. Dostałabym również dużo masaży limfatycznych, co pomogło tonie w utrzymywaniu obrzęku na dystans. Więc to było cudowne. Ale znowu to były rzeczy, które miałem szczęście zrobić, ponieważ nadal pracowałem i miałem dostęp do wszystkich tych rzeczy”.

Czy masz jakieś rady dla młodych mam?

„Jedyną rzeczą, którą powiedziałbym każdej mamie po porodzie, jest to, że jeśli jesteś w stanie to zrobić, gorąco polecam brać pierwsze 30 dni tak wolno, jak to możliwe. Miałam cudowną doulę, z którą pracowałam, Carmen Thomas-Paris, która powiedziała: „Zostań w łóżku, zostań w łóżku z dzieckiem”. To doświadczenie więzi, to uczucie, nie ma nic podobnego i czułem, że naprawdę pomogło mi to szybciej wyleczyć się i nawiązać więź z moim synem, a jeśli jesteś w stanie to zrobić po urodzeniu dziecka, po prostu weź to powoli, weź to powoli i ciesz się tymi pierwszymi 30 dniami, bo wiesz, to naprawdę magiczny czas”.

Czy masz ulubiony makijaż postaci, którą grałeś, lub czerwony dywan, na którym byłeś?

„Kiedy wystąpiłem w programie zwanym magiczne miasto jak dziewięć lat temu, mieliśmy w tym programie wspaniałego wizażystę, Brada Wildera, który jest tylko wizjonerem. Szczerze mówiąc, każdy styl, który stworzył dla tej postaci, należy do moich ulubionych. Był to utwór z lat 50. XX wieku. Mój wygląd bardzo ukierunkował Marilyn Monroe, bardzo miękką, ale jednocześnie seksowną i naturalną. Dlatego naprawdę uwielbiam każdy wygląd.”

Opowiedz nam o ostatnim programie Netflix, w którym zagrałeś, Kowboj Bebop.

„Tak trudno to wyjaśnić. To zachodnia przestrzeń noir przesiąknięta jazzem. Jest to więc bardzo wyjątkowy ton. Jest to bardzo wyjątkowa sceneria, zapewnia mnóstwo zabawy i łączy w sobie wiele różnych gatunków i światów. Gram postać o imieniu Julia, która zaczyna jako ta postać ptaka w klatce, będąca w bardzo agresywnym związku, która następnie wymyśla sposób na wykorzystanie swojego sprytu i inteligencji, aby wyjść z tej sytuacji i zająć pozycję władzy. Miał więc naprawdę wspaniały łuk. To była świetna zabawa do odkrywania. Zakończyliśmy dość intensywny klif. Mam więc nadzieję, że wrócimy i dalej będziemy opowiadać tę historię.

Na co czekasz, na co jesteś podekscytowany?

„W tej chwili jestem bardzo podekscytowany, że mogę być w domu z rodziną i odpoczywać. Ostatnie dwa lata były taką kolejką górską. W pełni zdaję sobie sprawę, że jestem tak błogosławiony i tak szczęśliwy, że znalazłem się w sytuacji, w jakiej byłem przez ostatnie kilka lat, ponieważ świat prawie się zatrzymał. Tak więc, że zostałem zatrudniony, aby móc tworzyć w Nowej Zelandii i żyć tym pełnym życiem, jestem po prostu bardzo wdzięczny i naprawdę, bardzo szczęśliwy, że jestem w domu z rodziną i naprawdę nic nie robię. teraz inne niż tylko wpatrywanie się w mojego małego chłopca i odczuwanie wdzięczności. Nie mogę się więc doczekać tego i tego, co przyniesie następny rok”.Źródło strony

Ostatnie Posty