- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażelf Cosmetics podnosi ceny swoich produktów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

elf Cosmetics podnosi ceny swoich produktów


Drogeryjna marka kosmetyków do makijażu elf Cosmetics znana jest z niższych cen, ale zgodnie z ostatnimi wiadomościami ich cena wkrótce wzrośnie od poniedziałku.

Na Instagramie w zeszłym tygodniu marka ogłosiła, że ​​niektóre z jej cen zostały podniesione o 1 USD, podczas gdy inne pozostają bez zmian. Według postu te wzrosty są spowodowane rosnącymi kosztami w całej branży, związanymi z frachtem, surowcami i wysyłką. „Jesteśmy zaangażowani w przejrzystość i udostępnianie tego, co najlepsze w urodzie, po cenach kropli mikrofonu. Zawsze czyste, wegańskie i wolne od okrucieństwa.”

Niektóre produkty, które pozostają w tej samej cenie, są nazywane przez markę „przedmiotami o wartości OG”. Zawarte na jego liście: Lakier do ust (3 USD), Mały cień do powiek (3 USD) i Kredka do brwi Instant Lift (3 dolary).

W sekcji komentarzy pod postem fani wyrażają wdzięczność za transparentność marki. „Wow! Naprawdę kocham tę przejrzystość i szczerość” – pisze profesjonalna wizażystka Angel Merino. „Chciałbym, żeby ludzie naprawdę wiedzieli, jak bardzo zmienia się branża kosmetyczna i jak wpłynął na łańcuchy dostaw, a właściwie wszystko to zawdzięczamy Covidowi. Zawsze będzie was wspierał!!” Inny mówi: „Dziękuję za szczerość i szczerość wobec klientów. Myślę, że wszyscy zdajemy sobie sprawę, że inflacja jest realna i firmy muszą odpowiednio dostosowywać ceny do wszystkiego. Podwyżka ceny o 1 $ nie jest najgorsza i zawsze będę kupować od Twojej marki!”Źródło strony

Ostatnie Posty