- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzPoliczkiEllie Thumann o swoim nowym stworzeniu piękna i o tym, jak sława...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ellie Thumann o swoim nowym stworzeniu piękna i o tym, jak sława zmieniła jej perspektywę


Ellie Thumann wyprzedziła konkurencję, jeśli chodzi o „wpływanie”. Thumann stał się gwiazdą YouTube jako nastolatek i od tego czasu zgromadził ponad dwa miliony obserwujących. Teraz, w wieku 20 lat, nadal tworzy filmy wraz z treściami na Instagramie i linią urody. Wcześniej opracowała dwa produkty z Beaubblea teraz dodaje trzecią… Multi-stick (25 dolarów). Thumann opowiada nam, kim jest jej ikona piękna, jak bycie sławnym młodym wpłynęło na jej perspektywę i jak zwerbowała swoich fanów, aby pomogli stworzyć jej najnowszy produkt.

Co sprawia, że ​​ten Multi-Stick jest wyjątkowy? Gdzie to stosujesz?

„Naprawdę kocham w nim to, że można go używać nie tylko do tradycyjnego rumieńca, i można go używać w dowolnym miejscu, a także budować na nim. Możesz nakładać go na usta, możesz nakładać go na powieki, na policzki, a także dodawać inne produkty na to, jeśli chcesz. To jest bardzo podobne do bazy, w której możesz naprawdę dodać, co chcesz. Myślę, że to zdecydowanie wyróżnia go.”

Co zainspirowało Cię do stworzenia produktów do makijażu? Co konkretnie przyciągnęło cię do Beaubble?

„Czuję się, jakbym zawsze miał trudności, kiedy szedłem do sklepu ze znalezieniem produktów bez makijażu, ale zawsze ciągnęło mnie do [that]. Zdecydowanie lubię bardziej minimalistyczny makijaż i trudno jest eksperymentować wchodząc do sklepu z tym, jakie produkty będą dla ciebie pasować. Tak więc otrzymanie okazji z Beaubble, by stworzyć własną, dokładnie to, co chciałbym wejść do sklepu, kupić i naprawdę móc tworzyć, było po prostu naprawdę ekscytujące i odważyłbym się na coś nowego. Nigdy wcześniej nie tworzyłem produktu, więc próba stworzenia czegoś, czego chciałabym w sklepie, była naprawdę ekscytująca.

To, co przyciągnęło mnie do Beaubble, to fakt, że mogłem być tak zaangażowany w cały proces i naprawdę mieć w nim głos i zrozumieć, jak te produkty łączyły się w całość. Wtedy też mogłem mieć ludzi, którzy oglądali moje filmy, [my] zwolennicy, bądźcie testerami produktów, więc otrzymywali próbki z wyprzedzeniem, zanim wyszedł ostateczny produkt. Mogłem się z nimi spotkać, a oni mogli powiedzieć, co ich zdaniem można by ulepszyć, co im się podoba, a co może być trochę inne. Więc kiedy to wyszło, byli w stanie odegrać ogromną rolę w tworzeniu ostatecznego formatu dla wszystkich produktów. To była jedna z części, która mnie naprawdę zaintrygowała. Był to cały proces, w który mogli się zaangażować”.

Jak myślisz, w jaki sposób modeling ukształtował Twój wygląd, od makijażu po styl mody?

„Zdecydowanie myślę, że dorastanie, robienie różnych sesji zdjęciowych i prac oraz bycie częścią tego, sprawiło, że odkryłem swój osobisty styl i sposób, w jaki robię makijaż, ponieważ spotkałem tak wielu niesamowitych różnych wizażystów i stylistów i próbowałem na różnych strojach, dzięki czemu mogłem dowiedzieć się, co naprawdę lubię, jednocześnie będąc w stanie eksperymentować. Muszę wypróbować różne rodzaje makijażu i różne rodzaje mody i stworzyć na to oko, w którym czuję, że naprawdę kocham zarówno modę, jak i urodę, i znam obszary, które naprawdę mi się podobają”.

Jak myślisz, w jaki sposób dorastanie w oczach opinii publicznej zmieniło twoją perspektywę świata?

„Zdecydowanie uważam, że bardzo zmieniło to moją perspektywę. Myślę, że dorastając, patrzysz na różnych ludzi, którzy są w oczach opinii publicznej i myślisz, że ich życie jest super fajne i idealne i że nie ma z czym walczyć. Niekoniecznie patrzę na siebie jako na tę osobę publiczną, ale mam ludzi, którzy piszą do mnie, mówiąc: „Wow, twoje życie wygląda idealnie. Chciałbym, żeby moje życie było takie. To zdecydowanie dało [me] Perspektywa, że ​​publiczność oglądająca twoje życie nie oznacza tylko szczęścia. Myślę, że bardziej chodzi o niektórych ludzi w twoim życiu i o to, jak traktujesz innych, jak traktujesz siebie i niektóre rzeczy, których nie pokazujesz światu, a które naprawdę sprawiają, że jesteś o wiele bardziej szczęśliwy niż rzeczy, którymi jesteś seans.”

Czy masz ikonę piękna?

„Myślę, że Zendaya jest tą, na którą zawsze patrzyłem, jak wiele osób. Zawsze ma dla niej taki swobodny wygląd i ma idealne rzeczy bez makijażu, które zawsze są błyszczące i zroszone i bardzo naturalne. Czuję, że to ktoś, od kogo zdecydowanie czerpię inspirację”.

Bez jakich produktów kosmetycznych nie możesz żyć?

„Zdecydowanie uważam, że produkty z mojej kolekcji to te, które ciągle wrzucam do torby, ponieważ są bardzo łatwe do nałożenia, a zwłaszcza gdy jestem bardzo zajęta i nie mam czasu na zrobienie makijażu . Uwielbiam używać Olejek wypełniający usta (23 USD), ponieważ jest bardzo łatwy do założenia, po prostu wrzucasz go do torby i nie musisz mieć pełnej twarzy. Multi-stick, a następnie Mgiełka do gruntowania i utrwalania (27 dolarów).

Poza tym uwielbiam wodę micelarną – która jest ze mną wszędzie – a także Akwafora. Powiedziałbym, że te dwa są moimi ulubionymi produktami kosmetycznymi i były od dłuższego czasu.Źródło strony

Ostatnie Posty