- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessElsa Hosk o tym, jak macierzyństwo sprawia, że ​​czuje się piękna, o...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Elsa Hosk o tym, jak macierzyństwo sprawia, że ​​czuje się piękna, o sile kąpieli i jej najnowszych kreacjach makijażu


Międzynarodowa modelka i były aniołek Victoria’s Secret Elsa Hosk nie potrzebuje makijażu. Jest naturalnie piękna i uwielbia bardziej naturalny wygląd na co dzień, dlatego stworzyła dwa produkty pielęgnacyjne, które można wykorzystać do podkreślenia naturalnego piękna, ale można je również bardzo rozbudować, dzięki czemu możesz uzyskać bardziej glamowy wygląd, kiedy tylko chcesz . Rozmawialiśmy z ikoną stylu, królową projektowania wnętrz i nową mamą, aby porozmawiać o jej najnowszych premierach i nie tylko.

Jak opisałabyś moc makijażu?

„Uwielbiam to, jak możesz się zmienić i poczuć się najlepiej dzięki makijażowi. Po prostu wzmacnia to, co już masz. Zależy mi na naturalnym pięknie, więc moje produkty wykonane z Beaubble są właśnie o tym. Codzienny wygląd bez wysiłku.”

W jaki sposób bycie matką sprawia, że ​​czujesz się piękniejsza?

„Dzięki temu czuję się piękna pod wieloma względami! To sprawiło, że zaakceptowałem siebie w zupełnie nowy sposób. Nie pocę się już drobiazgami ani „niedoskonałościami” – akceptuję to. Są ważniejsze rzeczy, które robią nasze ciała! Czuję, że to sprawiło, że pokochałem siebie tak, jak naprawdę pokochałem siebie.”

Opowiedz nam o pudrze Cushion Blush. Czym różni się od innych różów?

„To jest Poduszka Róż (42 USD), co sprawia, że ​​jest wyjątkowy i naprawdę fajny. Jest również oparty na serum i zawiera składniki pielęgnujące skórę, które są dla Ciebie dobre. Kolory inspirowane są koralowym blaskiem złotej godziny, a „kwiat wiśni” to chłodny róż inspirowany makijażem z lat 90. i początku XXI wieku”.

Co lubisz w różdżce do konturowania ust? Z jakimi ulubionymi błyszczykami lub szminkami go sparowałeś?

„Kocham to mój Różdżka do konturowania ust (34 USD) wykonane z Beaubble sprawia, że ​​Twoje usta wydają się pełniejsze! Wygląda tak naturalnie i naprawdę działa. Noszę go głównie samodzielnie, ale czasami jak idę na kolację lub na wyjście, dopasowuję go do Charlotte Tilbury Iconic Nude Liner (24 USD) i błyszczyk”.

Co skłoniło Cię do tworzenia produktów do makijażu?

„Ponieważ są niesamowite! Pozwalają mi być wolnym w tym, czego chcę. [I created] czego, moim zdaniem, brakuje na rynku lub produktów, które pokochają moi fani i społeczność”.

Jak wygląda Twoja rutynowa pielęgnacja skóry?

„Tak prosty. Nie mam już czasu na 10-etapową pielęgnację skóry, więc skupiam się na kilku produktach, które naprawdę na mnie działają”.

Czy robisz coś dla siebie?

„Łaźnia! Mam obsesję na punkcie długiej kąpieli. Pod koniec dnia, kiedy cała praca jest skończona, a Tuuli leży w łóżku. Ach, najlepiej!”Źródło strony

Ostatnie Posty