- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyEstetyczne kreacje na Sylwestra 2022, inspirowane najnowszymi stylizacjami gwiazd
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Estetyczne kreacje na Sylwestra 2022, inspirowane najnowszymi stylizacjami gwiazd

Najnowsze piękności gwiazd w ostatnim tygodniu 2021 roku, możesz zainspirować się nimi, rysunkami makijażu i fryzurami, które pasują do twoich opcji na sylwestra. Wielu arabskich artystów znalazło się w centrum uwagi w ciągu kilku dni, pojawiając się przy wielu okazjach z uderzającymi estetycznymi wyglądami, w tym artysta Ahlam, Haifa Wehbe, Maya Diab i Maguy Bou Ghosn, więc śledź szczegóły ich wyglądu, aby zainspirować się nimi.

Najnowsze makijaże na Sylwestra 2022

Libańska gwiazda, Maguy Bou Ghosn, miała miękki, przydymiony złoty makijaż z makijażem autorstwa Patricii Rigi, podczas jej występu w jednym z występów telewizyjnych.Rok dla kobiet o delikatnym guście.

Emiraty gwiazda Ahlam pojawiła się na swoim ostatnim koncercie w wesołym makijażu z różowymi cieniami do powiek i orientalnym rysunkiem eyelinera z różową szminką i skoordynowała to ze swoją luksusową sukienką sumo, gdzie jej wygląd można zaadoptować z okazji imprez noworocznych, i wesoły różowy makijaż można wybrać zainspirowany najnowszym wyglądem gwiazdy Sherine Abdel Wahab w jej najnowszym telewizyjnym wyglądzie, ogolonej głowie.

Jeśli chodzi o gwiazdę Haifa Wehbe, podczas wesela przykuła uwagę swoim wyglądem z jasnym makijażem smokey z czarnym eyelinerem i miękkimi ustami.

Najnowsze fryzury na Sylwestra 2022

Najnowsze fryzury na Sylwestra 2022, inspirowane wyglądem arabskich gwiazd w tym tygodniu, więc wybierz styl gwiazdy Haifa Wehbe, długa falista fryzura, która opada z tyłu w ciemnym kolorze i Maguy Bou Ghosn inspiruje Ty wyglądem falowanych włosów z wysoką grzywką po bokach, która jest elegancką i klasyczną fryzurą, która podkreśli Twoją elegancję w Sylwestra.

Dla tych, którzy kochają uniesione włosy, można wybrać fryzurę kok w odważnym różowym kolorze, tak jak Samira Said wygląda na okładce swoich najnowszych piosenek, a Maya Diab pojawiła się również z podniesioną fryzurą z niechlujnymi, falistymi lokami.

Zobacz zdjęcia i wybierz z najnowszej odsłony arabskich gwiazd swój estetyczny wygląd na Sylwestra 2022.

Załączone zdjęcia pochodzą z kont na Instagramie gwiazd oraz z konta na Instagramie ekspertki od urody Hali Ajam.

.

Ostatnie Posty