- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessEva Longoria o kroplach do oczu, swoim nacisku na pandemię fitnessu i...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Eva Longoria o kroplach do oczu, swoim nacisku na pandemię fitnessu i produkcie kosmetycznym, który nazywa „magią”


Aktorka, aktywistka, reżyserka i przedsiębiorczyni Eva Longoria dodaje nowy cel do swojej listy przebojów — pomaganie firmie Allergan, należącej do firmy Abbvie, w wydobyciu dobrego słowa na temat VUITY, pierwszego i jedynego zatwierdzonego przez FDA kropli do oczu na receptę w leczeniu schorzenia zwana starczowzrocznością, która dotyka prawie połowę dorosłej populacji Stanów Zjednoczonych. Jak mówi Longoria, zaczęła doświadczać trudności w obserwowaniu z bliska we wczesnych latach czterdziestych, niedawno przepisał jej krople od swojego lekarza i od tego czasu używa ich codziennie.

Dlaczego to partnerstwo?

„Kilka lat temu zacząłem robić to, co odsuwałem telefon, poszerzając czcionkę. Doszedłem nawet do punktu, w którym trudno było mi przeczytać książkę dla dzieci mojego syna — kto sprawił, że czcionka jest tak mała! Poszedłem do mojego okulisty, który powiedział mi, że mam związane z wiekiem niewyraźne widzenie do bliży i przepisał VUITY. To pierwsze i jedyne zatwierdzone przez FDA krople do oczu na receptę, które leczą związane z wiekiem niewyraźne widzenie w bliży. Nie miałem pojęcia, że ​​w ogóle istnieje, a teraz używam jednej kropli dziennie i pomaga mi to widzieć z bliska”.

To jest wspaniałe. Czy to zastąpiło dla Ciebie okulary do czytania?

„Nie zastąpiło ich, ale dało im przerwę”.

Powiedziałeś, że rozmycie zaczęło się we wczesnych latach czterdziestych. Co jeszcze możesz podzielić, co zmieniło się dla ciebie w tym wieku?

„Jedzenie. Muszę naprawdę zwracać uwagę na to, co teraz jem. Cieszę się życiem i lubię jeść, ale muszę zwracać uwagę na jedzenie i sen — te dwie rzeczy są naprawdę powiązane. Nie będziesz spać dobrze, jeśli zjesz za późno, a jeśli zjesz za późno, nie będziesz spać dobrze. Dodatkowo, twoje tętno utrzymuje się na wysokim poziomie, a wtedy tak naprawdę nie dostajesz głębokiego snu, który jest snem regenerującym. Kiedy połączyłem kropki na tych dwóch rzeczach, pomyślałem: „Ok, tak, muszę uważać i być bardziej świadomym”. To nie tak, że jestem na szalonej diecie – jem naprawdę dobrze, jem to, co lubię i kocham moją tequilę, ale w większości było to dla mnie prawdopodobnie największe odkrycie”.

Czy wellness zmieniło się dla Ciebie w ciągu ostatnich dwóch lat?

„Oczywiście, bycie w zamknięciu dało mi więcej czasu na trening, ale także dało mi coś do zrobienia dla mojego zdrowia psychicznego – dla mnie trening to godzina zdrowia psychicznego. Oczywiście ma to swoje fizyczne zalety, ale jeśli nie zrobię tego w ciągu dnia, mój umysł nie jest tak bystry. Jestem w złym humorze, jestem bardziej zmęczona. Przyzwyczaiłem się ćwiczyć podczas blokady, bo miałem czas, ale teraz jest to nawyk, bez którego nie mogę żyć.”

Na początku pandemii nagrałeś film, w którym ukryłeś swoje szarości w domu i ludzie oszaleli na jego punkcie. Jakie są obecnie twoje ulubione produkty kosmetyczne?

„TAk! Pomyślałam bardzo: „Jestem gotowa na szarość! Cóż za doskonały czas, nikt mnie nie zobaczy! Dopóki nie urosło o trzy cale i nie byłem w ogóle gotowy. W międzyczasie, ponieważ nie mogłam dostać się do salonu, a fryzjer nie mogła przyjść do mnie, stosowałam Magiczne zakrycie korzeni L’Oreal Paris-to niesamowite. Zrobiłem ten film i miał około 2 miliony wyświetleń. Ale tak naprawdę to nadal mój ulubiony produkt kosmetyczny, ponieważ siwieję dosłownie co tydzień. Farbuję włosy, a potem, następną rzeczą, jaką wiem, jestem siwa. Po prostu rośnie tak szybko. To naprawdę świetny produkt pomiędzy poprawkami, ma wszystkie kolory i nigdy się nie przenosi. To mój ulubiony produkt.”Źródło strony

Ostatnie Posty