- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFahd i Suhaila Kandil, z szokującymi fryzurami, poszli śladami Sherine Abdel Wahab…...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Fahd i Suhaila Kandil, z szokującymi fryzurami, poszli śladami Sherine Abdel Wahab… ze zdjęciami

Odważna fryzura Sherine Abdel Wahab, w której pojawiła się całkowicie ogolona, ​​wciąż przypomina pionierów mediów społecznościowych, którzy zauważyli również, że saudyjska artystka Adwa Fahd nosiła tę samą fryzurę podczas Red Sea Film Festival, a także wydawało się, że Egipska modelka Suhaila Kandil przyjęła tę fryzurę Przez długi czas rzucaliśmy światło na fryzury tych gwiazd, które pojawiły się w ostatnim okresie z ogolonymi głowami.

lampart

Saudyjska aktorka Adwa Fahd zwróciła uwagę w swoich spojrzeniach na Festiwalu Filmowym Al-Bahr, który kilka dni temu zakończył swoją działalność, z całkowicie ogoloną głową, spojrzeniem, które pojawiła się zanim przyjęła je gwiazda Sherine Abdel Wahab, a zatem Adwa Fahd poprzedził Sherine Abdel Wahab tą odważną historią.

Dzięki zdjęciom Adwy Fahd na Instagramie zauważamy, że faktycznie przyjęła ten wygląd kilka tygodni temu i opublikowała swój wygląd z ogoloną głową.

Suhaila Kandil

Egipska modelka Suhaila Kandil również przyjęła fryzurę „Zero” od około dwóch lat, co oznacza, że ​​pojawiła się w tej odważnej historii przed gwiazdą Sherine Abdel Wahab, a Sahlia publikuje swoje zdjęcia z ogolonymi włosami na Instagramie, ponieważ uwielbia tę fryzurę, która utrwaliła swoją tożsamość estetyczną w ostatnim okresie.

Szeryna Abdel Wahab

Gwiazda Sherine Abdel Wahab zaszokowała swoich fanów i środowisko artystyczne około dwa tygodnie temu po swoim pojawieniu się z ogoloną głową zbiegającą się z ogłoszeniem rozwodu i początkiem nowego etapu jej życia i śmiało nosiła to spojrzenie na swoim koncercie w Abu Zabi.

Ekspert ds. urody Hala Ajam opublikowała niedawno najnowszy wygląd Sherine Abdel Wahab po ogoleniu włosów, w którym zastosowała różowy makijaż.

.

Ostatnie Posty