- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFalowane fryzury inspirowane wyglądem Amala Al-Awadi
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Falowane fryzury inspirowane wyglądem Amala Al-Awadi

Falowane fryzury inspirowane wyglądem Amala Al-Awadi są cudowne i nadają kobietom atrakcyjny, kobiecy wygląd. Al-Awadi wyróżniała się długimi i gęstymi włosami, na które może nakładać różne atrakcyjne i eleganckie fryzury z falującymi kępkami.W większości stylizacji polegała na tym, aby włosy zwisały na ramionach.

Falowane fryzury inspirowane wyglądem Amala Al-Awadi

  • Falista fryzura z bocznymi grzywkami
  • Falista fryzura z pół grzywką
  • pół falująca fryzura

Falista fryzura z bocznymi grzywkami

Falista fryzura z bocznymi grzywkami

Fryzury Wi-Fi obejmują falistą fryzurę z grzywką po bokach, która jest odpowiednia na oficjalne okazje, szczególnie dla kobiet z szerokim przodem. Boczne grzywki to idealna opcja, aby zwrócić uwagę na oczy i zmniejszyć szerokie czoło. Możesz przeciągnąć włosy na jedną stronę głowy, aby wyglądać elegancko i klasycznie. Możesz zawinąć włosy w szerokie fale, co nada Ci wyrazisty wygląd Amal Al-Awadi.

Falista fryzura z pół grzywką

Falista fryzura z pół grzywką

Fryzury Wi-Fi polegają na podzieleniu włosów na dwie połowy, gdzie grzywka jest w połowie lub nazywana jest zasłoną, a resztę włosów owija się od spodu w postaci szerokich fal i pozostawia na ramionach. To czoło jest podzielone na dwie części, aby pokazać czoło. Wypróbuj tę kurtynę z falującymi włosami, aby uzyskać swobodną, ​​nowoczesną i kobiecą fryzurę w sposób Amal Al-Awadi.

pół falująca fryzura

pół falująca fryzura

Fryzury faliste obejmują fryzurę pół-lift, która ma pozostawić włosy luźne na ramionach, ale pociągnąć przednią część. Z Włosy są z tyłu i mocowane gumką lub różnymi akcesoriami. Al-Awadi przyjął tę fryzurę z długimi kolczykami, aby uzyskać bardziej atrakcyjny wygląd. Wypróbuj tę łatwą i miękką fryzurę i ciesz się falującymi włosami, gdy są z dala od twarzy.

.

Ostatnie Posty