- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFilm Fatima Al-Banawi rezygnuje z długich włosów i przyjmuje nową fryzurę
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Film Fatima Al-Banawi rezygnuje z długich włosów i przyjmuje nową fryzurę

Fatima Al-Banawi zaszokowała swoich obserwatorów na Instagramie klipem wideo, w którym wyszła z salonu piękności, gdzie postanowiła zrezygnować z długich włosów i przyjęła uderzający i nowoczesny nowy wygląd, przechodząc w kierunku krótkiej fryzury. szczegóły jej strzyżenia w filmie, który opublikowała na Instagramie.

Fatima Al-Banawi z krótkimi włosami w nowym wyglądzie

Saudyjska aktorka Fatima Al-Banawi zaskoczyła swoich zwolenników za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, pokazując im odważny i nowoczesny wygląd, porzucając długie włosy i przyjmując krótką fryzurę.

Fatima Al-Banawi wyszła z salonu Jacques La Coupe, gdzie pokazała początek swoich długich włosów przez warkocz, następnie stylistka zaczęła strzyc włosy zaczynając od krawędzi szyi, aby uzyskać nowy wygląd krótkiego curry włosy z atrakcyjnymi falującymi lokami, a jej rysy wydawały się szczęśliwe, że mają ten nowy wygląd.

Fatima Al-Banawi i powód obcięcia włosów

Fatima Al-Banawi skomentowała wideo i krok obcinania włosów w poście, w którym napisała :”Mówi się, że kobieta, która obcina włosy, zmieni swoje życie, a ja ścięłam je trzy razy. Tak, jestem ze zmianą, ale temat na tym się nie kończy. Śledząc czasy, w których ścinałem włosy, mogę powiedzieć, że pomiędzy tymi różnymi czasami pojawiły się wyraźne oznaki chęci rezygnacji z określonej siły, stanowiska, które stworzyłem, czy komitetu, który został dla mnie namalowany i mojej tęsknoty za wyczarowaniem. inny rysunek lub część mnie, która mogła być ukryta na ekranach.

Fatima Al-Banawi obcina włosy
Fatima Al-Banawi obcina włosy

I kontynuowała swój post, mówiąc: „Nic nie trwa poza tym, co jest w nas, więc chciałam wejść w siebie, aby odnowić swoje poczucie tego…”

Fatima Al-Banawi przez ostatnie dwa lata utrzymywała swoje długie włosy w ciemnym kolorze, który pasuje do jej orientalnych rysów, i nakładała na nie różne miękkie fryzury, gdzie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie i przegląda swój wygląd.

Obejrzyj nowy wygląd Fatimy Al-Banawi i co myślisz o jej nowym wyglądzie włosów?

Zdjęcia Fatimy Al-Banawi z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty