- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFilm Hind Abdel Halim pokazuje jej nową fryzurę i kolor z jej...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Film Hind Abdel Halim pokazuje jej nową fryzurę i kolor z jej najnowszym wyglądem

Hind Abdel Halim postanowiła zmienić wygląd swoich włosów, zarówno pod względem kroju, jak i koloru, więc wyszła z salonu fryzjera Haitham Dahab, gdzie omówiła sceny zmiany wyglądu swoich włosów i efekt końcowy, jaki zrobiła. dostała, wyrażając swoje szczęście z uzyskania nowoczesnego wyglądu.

Hind Abdel Halim pokazuje swoją nową fryzurę i kolor

Egipska aktorka Hind Abdel Halim pojawiła się w filmie opublikowanym przez egipskiego fryzjera Hatima Dahaba, w którym postanowiła obciąć włosy i uzyskać nowy wygląd z pierwszym miesiącem nowego roku 2022. Pojawiła się, prosząc stylistkę o ścięcie długich włosów pół, i rzeczywiście odpowiedział na jej prośbę, gdzie dostała historię. Ma włosy średniej długości, z końcami ufarbowanymi na blond, tak że jej włosy mają mieszankę ciemnego koloru od nasady do środka, a potem blond na końcu jej włosów.

Hind Abdel Halim przejrzała efekt końcowy swoich włosów, wyrażając swoje wielkie szczęście z uzyskania tego nowego wyglądu, zwłaszcza z falującą fryzurą i grzywką po bokach.

Ukryj poprzednie spojrzenia Abdela Halima

Hind Abdel Halim jest jedną z gwiazd, które przyjmują delikatny, estetyczny wygląd pod względem makijażu i włosów, i często utrzymuje długość swoich długich i atrakcyjnych włosów za pomocą miękkich fryzur, zwłaszcza długich miękkich lub falistych, ze zmianą jego kolor w gradacjach ombre, które nakładają się na brąz, orzech i blond.

Obejrzyj wideo New Look, artystki Hend Abdel Halim i zainspiruj się jej nową fryzurą w jasnym kolorze.

Hind Abdel Halim załączyła zdjęcia ze swojego konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty