- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFilm przedstawiający codzienne etapy fryzury w Ramadanie od blogerki kosmetycznej Fatimy Sabhan
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Film przedstawiający codzienne etapy fryzury w Ramadanie od blogerki kosmetycznej Fatimy Sabhan

Blogerka piękności Fatima Sabhan pokazała swoim obserwatorom na Instagramie charakterystyczną fryzurę, która pasuje do czasów Ramadanu w dziennych stylizacjach, a ona sama zastosowała kroki tej fryzury w krótkim filmie, uzyskując w ten sposób charakterystyczną fryzurę, która inspiruje kobiety w ich dziennych stylizacjach w Ramadanie .

Codzienne kroki fryzury w Ramadanie

Fashionistka i blogerka piękności Fatima Sabhan, którą na swoim oficjalnym koncie na Instagramie śledzi około 100 000 osób, pokazała, jak zastosować charakterystyczną i szybką fryzurę, która pasuje do codziennego wyglądu Ramadanu i nadaje kobietom elegancki i żywy wygląd. włosy, a ta fryzura jest odpowiednia również dla tych, którzy używają peruk lub peruk ”.

Aby zastosować kroki tej fryzury, musisz wykonać następujące czynności:

  • Ułóż włosy w stylu zaczesanym na bok z falistymi kępkami zatkanymi na ramionach.
  • Użyj fragmentu przodu włosów i nałóż na niego warkocz, a następnie zabezpiecz go spinką do włosów.
  • Powtórz ten sam krok po drugiej stronie przodu włosów.
  • Następnie oba końce warkocza są zawiązane z tyłu na zakładkę.
  • Okrągły, brokatowy dodatek do włosów jest przypięty do warkocza z tyłu głowy.

Fatima Sabhan skomentowała wideo z fryzurą, mówiąc: „Torial to prosta fryzura na codzienne dni Ramadanu, odpowiednia dla tych, którzy mają dwa rozszerzenia, aby zakryć rozszerzenia i to, co pokazuje instalację”.

Fatima Sabhan zawsze chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie wieloma poradami kosmetycznymi i nowoczesnymi fryzurami, które stosuje krokami.

Obejrzyj wideo i postępuj zgodnie z krokami Fatimy Sabhan, aby zastosować wyróżniającą się codzienną fryzurę na dzień w miesiącu Ramadan.

Zdjęcia Fatimy Sabhan dołączone do jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty