- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFryzury i makijaże dla gwiazd szóstego dnia Festiwalu Filmowego Morze Czerwone
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Fryzury i makijaże dla gwiazd szóstego dnia Festiwalu Filmowego Morze Czerwone

W działaniach szóstego dnia Festiwalu Filmowego Morze Czerwone w Dżuddzie wzięło udział wiele gwiazd arabskich i zagranicznych, a wśród tych wydarzeń znalazł się pokaz filmu „Truskawkowa wojna” artysty Yousry w nowej i odrestaurowanej wersji oraz sympozjum artysty Henda Sabry’ego, więc zapraszamy do zapoznania się z estetyką gwiazd w szóstym dniu Festiwalu Filmowego na Morzu Czerwonym.

Skład gwiazd szóstego dnia Festiwalu Filmowego Morze Czerwone

Działalność Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Morzu Czerwonym jest kontynuowana, ponieważ gwiazdy wzięły udział w działaniach szóstego dnia zeszłej nocy, a wiele z nich wybrało różnorodne atrakcyjne makijaże. Widzieliśmy więc egipską artystkę Rasha Mahdi z uderzającym brązowym makijażem na palcach saudyjskiej wizażystki Mony Al-Numan, która nałożyła na nią matowe odcienie brązu za pomocą rysunku ze skrzydlatym eyelinerem.Mona Al-Numan opublikowała zdjęcia artystki na jej koncie na Instagramie.

Tunezyjska gwiazda Hend Sabry zdecydowała się tym razem na mocny makijaż. Saudyjska artystka Somaya Reda wybrała bordowy makijaż oczu ze szminką w tym samym tonie, podczas gdy reżyser Dima Amer wybrała delikatny makijaż nude.

Fryzury gwiazd w szóstym dniu Festiwalu Filmowego w Morzu Czerwonym

Saudyjska artystka Samar Shesha wystąpiła w działaniach szóstego dnia Festiwalu Filmowego Morze Czerwone z nowoczesną fryzurą, unosząc włosy w kucyk z kręconymi kępkami, a także saudyjska artystka Somaya Reda wybrała fryzurę w kucyk z jej ciemnymi włosami, ale zachowała miękkie i gładkie włosy.

Dina Amer - Fot. AFP
Dina Amer – Fot. AFP

Egipska aktorka Rasha Al-Mahdi lśniła średnio długimi włosami w bocznej falującej fryzurze, podczas gdy francuska artystka Lorenza Grimaudo Związała włosy w kucyk i wystylizowała je jaskrawoczerwonym makijażem ust.

Zebraliśmy dla Ciebie ze zdjęciami najwybitniejsze spojrzenia gwiazd na trwających działaniach Festiwalu Filmowego Morza Czerwonego, zobacz zdjęcia i zobacz ich opcje.

.

Ostatnie Posty