- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFryzury, które pasują do Twojego wyglądu w Ramadanie 2022 inspirowane Dima Al-Asadi
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Fryzury, które pasują do Twojego wyglądu w Ramadanie 2022 inspirowane Dima Al-Asadi

Fryzury, które pasują do Twojego wyglądu w Ramadanie, inspirowane Dima Al-Asadi. Jeśli chcesz nosić luźne ubrania z abai lub kaftanu w miesiącu Ramadan, możesz skoordynować grupę najpiękniejszych fryzur do swoich stylizacji, inspirowanych przez blogerkę urodową Dimę Al-Asadi, która pokazała nam w wielu swoich ostatnich zdjęcia na Instagramie, z najpiękniejszymi fryzurami, więc zainspiruj się nią.

Fryzury do połowy

Dima Al-Asadi pojawiła się w niejednej sesji zdjęciowej na swoim koncie na Instagramie, ubrana w długie sukienki lub abaje i skoordynowała z tym lookiem charakterystyczną i nowoczesną fryzurę opartą na pół-up. Widzieliśmy ją z kolorową abają na rękawach, z zaczesaną do połowy niską fryzurą ze złotym akcesorium z tyłu, które zdobiło węzeł włosów z tyłu.

Podczas gdy wybrała wysoką pół fryzurę z biało-szarą sukienką, fryzurę polegającą na uniesieniu połowy włosów, zdefiniowaniu przedniej części i związaniu jej w kucyk, z wyglądem napiętej i gładkiej grzywki do plecy.

rozwijane fryzury

Możesz również wybrać luźną fryzurę w stylu Ramadanu, zarówno w luźnych, jak i swobodnych ubraniach.Wybierz długie włosy opadające z boku i pozostaw długie grzywki zwisające z boku, które zakrywają część czoła, i pasują do tego lekkiego makijażu i mocnej szminki.

rozwijane fryzury

fryzury kok

Ciasto fryzury są bardzo odpowiednie dla twojego wyglądu, czy to w abai, kaftanie, czy nawet sukniach wieczorowych w Ramadanie 2022, gdzie historia sukienki wyróżnia się bez odwracania uwagi od twoich włosów, a ta fryzura sprawia, że ​​czujesz się komfortowo bez psucia się gorąca pogoda. Wszystko, co musisz zrobić, to nałożyć kok wysoko lub nisko za głową, utrzymując gładki przód głowy bez grzywki.

fryzury kok

Zobacz więcej fryzur, które możesz zaczerpnąć z inspiracji Dimy Al-Asadiego do swojego wyglądu podczas Ramadanu 2022.

Załączone zdjęcia Dimy Al-Asadi z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty