- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFryzury kucykowe w różnych stylach na ramadanowe noce, inspirowane arabskimi gwiazdami
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Fryzury kucykowe w różnych stylach na ramadanowe noce, inspirowane arabskimi gwiazdami

Fryzury kucykowe w różnych i nowoczesnych stylach inspirowane arabskimi gwiazdami, aby błyszczeć wieczorami lub wieczorami Ramadanu 2022, więc wybierz to, co Ci odpowiada spośród wysokiej klasy lub nowoczesnych fryzur inspirowanych wyglądem arabskich gwiazd, które monitorowaliśmy dla Ciebie w załączonym album.

modne fryzury w kucyk

Nowoczesne fryzury w kucyki są w czołówce w modzie na wiosnę i lato 2022 roku, a także pasują do stylizacji Ramadan, ponieważ pasują do stylów sukni i kaftanów z zamkniętymi kołnierzami na szyi i mogą być inspiracją autorstwa blogera piękności Dimy Al-Asadi, niska fryzura kucyka ze spiralnie zwiniętymi wstążkami na pełnej fryzurze. I nie przegap zastosowania kucyka w stylu bąbelków na przykładzie bohaterki serialu „Od Al Haram Street do…” Nour Al-Ghandour z grzywką zaczesaną z przodu włosów.Podobny wygląd inspiracją była również jordańska gwiazda Saba Mubarak.

Nour Al-Ghandour z bąbelkowym kucykiem - zdjęcie z jej konta na Instagramie
Nour Al-Ghandour z bąbelkowym kucykiem – zdjęcie z jej konta na Instagramie

Jeśli chodzi o gwiazdę serialu „Garnitury po arabsku”, Tarę Emad, zaadoptowała kucyk, który opadał na plecy z aplikacją szerokiego warkocza od środka, w nowoczesnym, efektownym i odnowionym wyglądzie.

Klasyczne fryzury w kucyk

Dla tych, którzy chcą klasycznych, klasycznych fryzur z dala od nowoczesnych modeli, możesz zainspirować się algierską gwiazdą Amal Bouchoucha, z niskim i zawiązanym kucykiem, z włosami ciągniętymi z przodu bez grzywki i taką samą fryzurą, którą możesz zastosować z prostym hukiem pokrywającym czoło, inspirowanym bohaterką filmu „Al-Hiba” Niechlujna, artystka Zina Makki.

Amal Bouchoucha z klasycznym kucykiem - zdjęcie z jej konta na Instagramie
Amal Bouchoucha z klasycznym kucykiem – zdjęcie z jej konta na Instagramie

Jeśli chodzi o iracką artystkę Hind Nizar, bohaterkę serialu „Diament jest złamany”, wybrała klasyczny kucyk ze złotym krawatem zawiązanym z tyłu, który jest miękkim lookiem pasującym na wieczory Ramadanu 2022.

Przeglądaj załączone zdjęcia i wybieraj najpiękniejsze fryzury w kucyk na różne sposoby, inspirowane arabskimi gwiazdami.

Załączone zdjęcia pochodzą z kont na Instagramie gwiazd wymienionych w raporcie.

Ostatnie Posty