- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFryzury uliczne na różne okazje i gusta
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Fryzury uliczne na różne okazje i gusta

Fryzury Uliczne styl ulicznyna różne okazje iaSmak, który pasuje do wszystkich kobiet i dziewcząt i zapewnia nowy wygląd, więc bądź na bieżąco z tą nową fryzurą na odnowione i lśniące lato i spróbuj nakładać ją na włosy podczas porannych lub wieczornych wydarzeń, oto fryzury w stylu ulicznym styl uliczny na różne okazje iasmakosz.

Fryzury Uliczne styl ulicznyna różne okazje iasmakosz

Fryzura w stylu ulicznym na mokro

  • warkocz fryzura
  • fryzura kok z czołową grzywką
  • Zmoczona fryzura

warkocz fryzura

Fryzury Uliczne styl ulicznyTa fryzura zawiera lekki warkocz z tyłu, fryzurę, którą można szybko nałożyć, ponieważ polega na splataniu wszystkich włosów od czoła aż do czubka włosów w lekki i prosty sposób. Ponadto niektóre modele opierały się na pozostawieniu naturalnych grzywek po obu stronach twarzy, aby dodać wspaniałego kobiecego charakteru.

fryzura kok z czołową grzywką

Fryzura w stylu ulicznym z warkoczami

Fryzury Uliczne styl ulicznyProste i nieskomplikowane fryzury, polega na pociągnięciu włosów do środka głowy, owinięciu ich w kok i zabezpieczeniu długimi szpilkami. Większość modelek zastosowała te fryzury, aby uzyskać wspaniały i efektowny wygląd, a ta fryzura pasuje do rudego koloru włosów, który przyciąga uwagę, szczególnie w letnie dni.

Zmoczona fryzura

Fryzury Uliczne styl ulicznyZawiera długie, mokre włosy. Ta fryzura jest odpowiednia dla dziewczynek, które mają długie i jasne włosy, co polega na czesaniu włosów na boki, a następnie przeciąganiu ich do tyłu i mocowaniu żelem utrwalającym włosy. Następnie możesz rozczesać włosy cienkim grzebieniem, aby włosy wyglądały na mokre od przodu, a suche na resztę włosów, ten styl pasuje na różne okazje iasmakosz.

Tutaj w załączonym albumie więcej fryzur w stylu ulicznym do wyboru.

Ostatnie Posty