- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFryzury uniesione w nowoczesny i atrakcyjny sposób, najnowsze trendy wiosny 2022
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Fryzury uniesione w nowoczesny i atrakcyjny sposób, najnowsze trendy wiosny 2022

Fryzury podniesione w nowoczesny i efektowny sposób, najnowsze trendy wiosny 2022 roku, widzieliśmy na wybiegach pokazów mody na nadchodzący sezon wiosenny, w którym pojawiły się nowatorskie i różnorodne modele, zwłaszcza z włosami zaczesanymi w warkocze lub przypadkowymi lokami, co daje odważna kobieta ma wyjątkowy i odnowiony wygląd, więc sprawdź u nas najwybitniejsze z tych fryzur, aby czerpać z nich inspirację.

Updo fryzury z cienkimi warkoczami

Zabłyśnij w sezonie wiosna 2022 najnowszymi trendami uniesionych włosów z cienkimi warkoczami, które są zawiązane z powrotem w kok, tak jak modelki Dar Christian SirianoPamiętaj, aby odciągnąć włosy do tyłu bez grzywki, a także możesz ozdobić warkocz wstążką lub kolorowym fularem, aby dodać więcej zabawy swojemu młodzieńczemu wyglądowi. Możesz również zastosować fryzurę z niskim kokem z afrykańskimi warkoczami, które przychodzą na całe włosy od nasady aż po same końce, co zobaczysz przez swobodny wygląd Dara. Prabal gurung.

Dom Christiana Siriano

Updo fryzury z niechlujnymi kępkami

Wyjdź poza normę w swoim wiosennym stylu 2022, wybierając młodzieńcze fryzury z modnym wysokim kokem, który ma nieco niechlujny wygląd i zainspiruj się modelami Moschino Rozproszona winda z bocznym rozstaniem i bocznymi grzywkami, jak wygląd Gigi Hadid. Ja też wybrałam tę samą fryzurę, ale z grzywką boczną zakrywającą część czoła jako codzienną Moschino Była zadowolona z makijażu nude z delikatnymi różowymi ustami.

Moschino

Upięcie włosów z szerokim kokem

Wybierz z mojego domu Naeem Khan Fryzura, która uatrakcyjni Twoje rysy twarzy i uatrakcyjni ich wygląd, i nałóż fryzurę kok z szerokim skrętem na środku z tyłu głowy i pociągnij przód włosów bez zwisających kępek lub grzywki.

Naeem Khan

Zobacz zdjęcia i wybierz najnowsze podniesione fryzury z wybiegów mody na sezon Wiosna 2022.

.

Ostatnie Posty