- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFryzury Wifi inspirowane wyglądem Elissy
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Fryzury Wifi inspirowane wyglądem Elissy

Faliste fryzury inspirowane wyglądem Elissy. Libańska gwiazda Elissa jest jedną z artystek, które wyróżniają się własnymi fryzurami, a w szczególności uwielbia stosować fryzury Wavy na większość okazji i przyjęć, a jej włosy zwisają ze skręconymi kępkami lub na wpół uniesionymi włosami, aby zawsze wyglądaj z eleganckimi i eleganckimi włosami, więc spójrzmy z tobą na jej najwybitniejsze fryzury faliste, aby zainspirować się nimi.

Faliste fryzury z pół podniesieniem

Libańska piosenkarka Elissa zwróciła ostatnio uwagę publiczności swoimi falującymi włosami na imprezie „Joy Ord”, na której zastosowała fryzurę typu half-lift ozdobioną dodatkiem, który pojawił się jako kołnierzyk z przodu głowy, i pozostawiła kępki falowanych włosów zwisających z tyłu, aby wyglądać z królewskim wyglądem, gdzie kobiety mogą czerpać inspirację z tej fryzury.Przy okazji i wieczornych przyjęciach.

Eliza z falującymi włosami

Również pół uniesionej fryzury można założyć w kucyk w stylu gwiazdy Elissy z poprzedniego spojrzenia, z grzywką podzieloną na dwie części z przodu głowy i szerokimi falistymi kępkami, dla młodzieńczy i nowoczesny wygląd, który pasuje do codziennych ubrań lub mody.

Faliste fryzury

Fryzury faliste są jedną z najpopularniejszych fryzur libańskiej gwiazdy na większości jej imprez. Tę fryzurę można nakładać różnymi akcentami, tak jak wygląda Elissa, niezależnie od tego, czy jest to jej niedawny wygląd, czy poprzedni, poprzez nakładanie szerokich loków na włosy i pozostawianie ich na ramionach i z tyłu, czy to z długą grzywką, czy bez grzywki. fale można nakładać na włosy w formie stylu retro z Side bang.

Fryzury Wifi inspirowane Elissa

Spójrz na zdjęcia i zainspiruj się wyglądem włosów Elissy z różnymi akcentami.

Załączone zdjęcia pochodzą z konta na Instagramie Elisy.

.

Ostatnie Posty