- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyFryzury z żelem dla dziewczynek - Hi Magazine
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Fryzury z żelem dla dziewczynek – Hi Magazine

Żelowe fryzury dla dziewczynek nadają charakterystyczny wygląd i stylizowane włosy w przyzwoity sposób z nielotnymi kępkami. Żel ma wiele zalet dla włosów, ponieważ nadaje im połysk, gęstość i stylizację na cały dzień. Istnieje wiele codziennych fryzur dla dziewczynek z żelem, które sprawiają, że wyglądasz nowocześnie i nietuzinkowo, więc oto fryzury żelowe dla dziewczynek.

Korzyści z żelu do włosów

  • Nadaje włosom połysk
  • Chroni włosy przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi
  • Utrzymuje proste włosy przez cały dzień
  • Utrzymuje kolor włosów

Fryzury z żelem dla dziewczynek

  • Mokra fryzura
  • Pół updo z żelem
  • Fryzura Pixie z żelem

Mokra fryzura

Mokra fryzura

Fryzury żelowe Fryzury obejmują krótkie lub długie mokre włosy, które są jedną z najmodniejszych fryzur i większość dziewczyn lubi je stosować zarówno podczas codziennych, jak i wieczornych okazji. Ta fryzura utrzymuje stylizację włosów i zapobiega ich puszeniu. Zastosuj tę fryzurę na mokrych włosach, a następnie rozczesz ją grzebieniem z szerokimi zębami, aby cieszyć się uderzającym młodzieńczym wyglądem.

Pół updo z żelem

Pół updo z żelem

Fryzury żelowe Fryzura do połowy góry obejmuje strzyżenie, dzięki czemu włosy układasz gładko i luźno na ramionach za pomocą prostownicy, a następnie unosisz połowę włosów z przodu głowy, a resztę pozostawiasz na ramionach. Podnosząc połowę włosów od przodu, pozostaw grzywkę wysoko i nałóż na nią żel, aby je zabezpieczyć i zapobiec wypadaniu włosów. Nałóż również żel po obu stronach włosów, aby uzyskać promienny i porządny wygląd.

Fryzura Pixie z żelem

Fryzura Pixie z żelem

Fryzury żelowe Większość dziewczyn lubi go nosić, aby uzyskać efektowny młodzieńczy wygląd. Fryzura pixie jest jedną z tych nowoczesnych fryzur, więc przytnij włosy krótkim stylem do granic szyi i pozostaw długą grzywkę, stosując stopniowane cięcie od tyłu, zaczynając od krótkiego od szyi w dół do grzywki . Następnie nałóż żel na grzywkę i unieś ją wysoko, jednocześnie rozczesując grzebieniem z szerokimi zębami, a następnie ciesz się charakterystycznym, nowoczesnym wyglądem.

.

Ostatnie Posty