- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażGenialny powód, dla którego wszyscy podkreślają usta kredką do brwi
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Genialny powód, dla którego wszyscy podkreślają usta kredką do brwi


TikTok oświecił nas sztuczkami życiowymi, o których nigdy nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy – pomyśl o ociężałościach i mydlanych brwiach – ale najnowszy trend wprawdzie budzi w nas trochę sceptycyzmu.

Trendem jest teraz modna kredka do brwi, w której ludzie używają kredki do brwi jako narzędzia do znalezienia „idealnego cienia do ust”. Popularny dźwięk, spopularyzowany przez użytkownika @yokenzieb, mówi: „Twoim idealnym cieniem do ust będzie kredka do brwi — kredka do brwi — podszyta wargami, a następnie cokolwiek, czego użyjesz do różu na środku ust, a następnie błyszczyka”.

Wygląda na to, że ten trend oferuje idealne wykończenie ust, a znawca brwi, wizażystka i założycielka marki makijażowej KIMIKO, Dani Kimiko Vincent, mówi, że czasami tak się dzieje. „Ten hack może zadziałać u osób, które mają naturalne brązowe odcienie na ustach, ponieważ cień do brwi może lepiej współgrać z ich ustami”.

Jednak Vincent mówi, że ten trend nie jest czymś, za czym ona osobiście stoi. „Z punktu widzenia formuły, produkt, który dobrze sprawdza się w przypadku brwi, powinien być mniej tłusty i poślizgowy, podczas gdy konturówka do ust jest bardziej kremowa i nanosi więcej pigmentu, aby zbudować i podkreślić linię ust. Dobry ołówek do brwi można nakładać krótkimi, pierzastymi pociągnięciami, aby naśladować poszczególne włoski brwi. W międzyczasie konturówki do ust muszą mieć więcej poślizgu i łatwiej się rozprowadzać, aby nakładały się gładko i były wygodne. Przy tak wielu dostępnych kredkach do ust, możesz łatwo znaleźć zbalansowaną brązową kredkę, która ma odpowiednią formułę i jest bardziej wierna rzeczywistym kolorom ust”.

Ale jak znaleźć tę idealną wkładkę? Vincent twierdzi, że idealny kolor konturówki i szminki zależy od tego, jaki styl wybierzesz. “Aby uzyskać wygląd inspirowany latami 90., znajdź neutralną konturówkę do ust o dwa do trzech odcieni ciemniejszą niż twój odcień ust. Nie musisz być tak ciemna jak twój kolor brwi. Następnie po prostu wypełnij pomadką w jaśniejszym odcieniu niż kredka” – mówi. Artystka dodaje również, że używanie różu jako koloru ust, jak sugeruje trend, rzeczywiście działa. “Aby znaleźć swój najbardziej naturalnie podkreślający kolor ust, uszczypnij policzki i wybierz pomadkę, błyszczyk, a nawet kremowy róż pasujący do tego odcienia. Możesz także odnieść się do koloru, który naturalnie spłukujesz po dobrym treningu”.Źródło strony

Ostatnie Posty