- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyGeometryczny eyeliner i młodzieńcza fryzura w najnowszej odsłonie piękna gwiazdy Zendaya
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Geometryczny eyeliner i młodzieńcza fryzura w najnowszej odsłonie piękna gwiazdy Zendaya

Estetyczny wygląd Zendayi w jej najnowszym wyglądzie był niezwykły, czy to dzięki geometrycznym rysunkom makijażu, czy nowoczesnym fryzurom, które towarzyszyły wielu młodzieńczym detalom, więc bądź na bieżąco z estetycznym i odnowionym wyglądem Zendayi w świecie piękna i trendów.

Na zdjęciach, które dla Was wypatrzyliśmy, śledźcie, jak Zendaya błyszczała najpiękniejszymi geometrycznymi rysunkami eyelinera i młodzieńczą fryzurą z warkoczami.

Piękno Zendaya z geometrycznymi rysunkami eyeliner

Estetyczny wygląd Zendaya z geometrycznymi rysunkami eyelinera z wyrazistymi liniami

Estetyczny wygląd Zendayi oczarował nas, wybierając najpiękniejsze geometryczne rysunki eyelinerem w taki sposób, aby jej oczy skupiły uwagę wszystkich. Wyglądała charakterystycznie z geometrycznymi i cienkimi czarnymi liniami eyelinera na środku górnych powiek, uskrzydlonym na zewnątrz i wybrała kreski w kolorze indygo w uderzający sposób na całej górnej powiece i równolegle do dolnych powiek, zanim je wyciągnęła nie zaniedbując białych linii połączonych między dwiema liniami, aby wyglądała atrakcyjnie i nowocześnie. Zachowała też piękno swojej brązowej skóry za pomocą ciemnego i matowego różu i nie porzuciła kolorów błyszczącej cielistej szminki, która ukazywała objętość ust cienkim, kremowym konturem.

Piękno Zendaya z fryzurami warkoczowymi

Piękność Zendayi z akcesoriami do czarnej maski

Jednym z estetycznych wyglądów Zendayi jest jej blask najpiękniejszych afrykańskich fryzur warkoczowych, które sprawiły, że wyglądała bardziej młodzieńczo, jednocześnie całkowicie odciągając kępki i zachowując wyraźne przestrzenie między szerokimi kępkami, które opadają na plecy w młodzieńczym i nowoczesnym stylu . Jak gwiazda Zendaya nas oczarowała, kiedy nosiła dodatek Czarna maska ​​z wydrążoną siateczką, która nie zasłania jej oczu, a raczej uatrakcyjnia ją detalami miękkich piór pokrywających część skóry głowy.

.

Ostatnie Posty