- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyGhada Abdel Razek ujawnia naturalną mieszankę, której używa do wzmocnienia włosów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ghada Abdel Razek ujawnia naturalną mieszankę, której używa do wzmocnienia włosów

Ghada Abdel Razek ujawniła naturalną mieszankę, której używa do wzmocnienia włosów, podczas swojego pobytu jako gość programu „Kalam El Nas” emitowanego w MBC Egypt, a także potwierdziła, że ​​wykorzystuje ten przepis na świeżość skóry, więc postępuj zgodnie z tym przepisem i sposobami korzystania z niego śladami Ghady Abdel Razek.Dla gęstych, mocnych włosów i jędrnej skóry.

Ghada Abdel Razek ujawnia naturalną mieszankę, której używa do wzmocnienia włosów

Artystka Ghada Abdel Razek była gościem programu „Kalam Al Nass” pokazywanego w „MBC Egypt” i opowiedziała o niektórych swoich estetycznych sekretach, w tym o mieszance ryżowej, której używa do intensyfikacji włosów, wzmacniają ją i zapobiegają jej wypadaniu.Dla odświeżenia i napięcia skóry używa również wody ryżowej, zmieszaj tę wodę z odrobiną oliwy z oliwek.

Mieszanka Ghady Abdel Razeka polega na moczeniu ryżu przez dwie do trzech godzin w wodzie, a następnie filtrowaniu wody i mieszaniu jej z niewielką ilością oliwy z oliwek. Następnie tę mieszankę nakłada się na włosy jako maskę, masuje nią skórę głowy i pozostawia na około kwadrans.

Ghada Abdel Razek również używa wody ryżowej z oliwą z oliwek na skórę w ten sam sposób, jak poprzednio, w celu uzyskania napiętej i elastycznej skóry.

Możesz również odwiedzić naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej przepisów na ryż na włosy, klikając tutaj, a także zobaczyć korzyści płynące z wody ryżowej dla skóry, klikając tutaj.

Najnowszy wygląd Ghady Abdel Razeka w Ramadanie 2022

Ghada Abdel Razek zaskoczyła publiczność swoim ostatnim występem w miesiącu Ramadan, za pośrednictwem programu „Kalam Al-Nas” na kanale mbc Egipt i New Look zaadoptowały fryzurę polegającą na obcięciu grzywki w nietypowy sposób, więc pojawiła się z prostym grzywką w czoło, ale historia była niedoskonała ze względu na rozmiar jej czoła. Ich gwiazda nigdy nie odniosła sukcesu z fryzurą i dziwne grzywki, które przyjęła w swoim najnowszym wyglądzie.

W załączeniu zdjęcia Ghady Abdel Razek z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty