- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyGhadeer Al-Sabti zaskoczyła publiczność zmieniając kolor włosów na blond.. czy to jej...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ghadeer Al-Sabti zaskoczyła publiczność zmieniając kolor włosów na blond.. czy to jej pasuje?

Ghadeer Al-Sabti postanowiła nadążyć za zmianą wyglądu swoich włosów z nowym rokiem 2022, więc zaskoczyła publiczność występując na nich z blond włosami, po ciemnych włosach, i opublikowała zestaw zdjęć w którym przeanalizowała wygląd swoich nowych włosów w jasnym kolorze, czy to z fryzurą kręconą, czy z fryzurą Malles.

Ghadeer Al-Sabti zaskoczyła publiczność zmieniając kolor włosów na blond

Kuwejcka gwiazda Ghadeer Al-Sabti po raz pierwszy zdecydowała się zmienić kolor włosów na odważny wygląd, ponieważ ufarbowała je na złoty blond, zachowując ciemne korzenie, po tym, jak niedawno nosiła ciemnobrązowe włosy.

Ghadeer Al-Sabti opublikowała zestaw jej zdjęć w swoim New Look, jej blond włosach, na jednym z nich nosiła pół upiętą fryzurę z kręconymi kępkami, a na innych wybrała gładkie i miękkie włosy.

Publiczność została podzielona między zwolenników jej blond włosów, uważając, że jest to kolor, który przełamał rutynę jej poprzednich stylizacji, podczas gdy inni widzieli, że ciemne włosy pasują do jej najbardziej orientalnych cech, a jak myślisz?

Poprzednie fryzury dla Ghadeera Al-Sabti

Kuwejcka artystka Ghadeer Al-Sabti, lat 46, potwierdza, że ​​jej włosy są naturalne, nie używają peruki i nie przeszła żadnego przeszczepu włosów, ponieważ odziedziczyła gęstość włosów po swojej rodzinie. Wyróżnia ją nowoczesne fryzury między falującymi i prostymi włosami, a także uniesione włosy, podczas gdy wcześniej przyjęła dla niego fryzurę Carrie.

Zdjęcia Ghadeer Al-Sabti z jej oficjalnego konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty