- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessGina Torres już to rozgryzła
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Gina Torres już to rozgryzła


Spóźnianie się nie leży w naturze Giny Torres. Kiedy 52-latka przybywa do naszego miejsca, w którym kręcono zdjęcia w Santa Monica, jest olśniewającą, posągową wizją wczesną, kontrastującą z dźwiękiem ruchu ulicznego Wilshire Boulevard i wspinającej się ekipy.

Kiedy rozmawiamy kilka dni później, jest lekko zdenerwowana, trochę niespokojna i bardzo przeprasza, ponieważ jej dzień zdjęciowy do FOX 9-1-1 Samotna gwiazda, którego premiera trzeciego sezonu dzisiaj trwała długo. „Teraz widzisz natychmiastowy efekt tego, jak ciężko pracujemy nad tym!” śmieje się z Zoomu, jednocześnie zastanawiając się, jak wyłączyć przełącznik Nie przeszkadzać w swoim pingowanym e-mailu.

„To trudne, to wyczerpujące. W wolne dni cierpię z powodu głodu adrenaliny – to tak, jakbym miał kaca po adrenalinie. Rzecz w kręceniu filmów i telewizji polega na tym, że jest to maraton sprintów. Jest akcja, a ty przechodzisz od 0 do 100, z przerwami, przez kilka godzin w ciągu dnia”.

Dla kogoś, kto występował prawie przez całe swoje życie (jako córka kubańskich imigrantów, Torres dorastała w Bronksie i uczęszczała do Liceum Fiorello H. LaGuardia, częściej nazywanego szkołą „Fame”) z długim życiorysem aby dopasować, wydaje się uczciwym, niezbyt efektownym spojrzeniem na to, czego potrzeba, aby być pracującym aktorem – nawet jeśli twoi współpracownicy to takie nazwiska jak Rob Lowe i Meghan Markle.

Dobrze jest być tutaj, być żywym, być zdolnym do życia i bardzo dobrze czuć się w moim ciele.

„Wanny pomagają” – mówi. „Lawenda, eukaliptus… nie ma nic lepszego niż dobra kąpiel z solą Epsom pod koniec dnia, aby pomóc w odrobinie nagromadzenia kwasu mlekowego. Pomaga wyciszenie lub po prostu słuchanie muzyki. Lubię gotować; Uwielbiam spędzać czas z rodziną. Po prostu powrót do normalności, dojście do jakiejkolwiek normalności, a ludzkie tempo jest tym, co mi pomaga”.

Fotografia autorstwa Johna Russo w Seyhart
Sukienka: Mantu; Pierścionki z diamentami: Raven Fine Jewelers; Pierścień Wieczności: Norman Silverman; Buty: Stuart Weitzman

Czy możesz rzucić okiem na to, czego widzowie mogą się spodziewać w nowym sezonie?

„Cóż, zwiastun mówi wszystko — zwiastun jest niesamowity. Mamy burzę lodową, która wszystkich zaskakuje, podobnie jak burza lodowa, która zaskoczyła wszystkich w zeszłym roku w Teksasie. Kręcenie tej fabuły było tak ważnym przypomnieniem tego, jak bardzo wszyscy potrzebujemy i zależymy od siebie. Sezon zaczynamy po tym, jak zabrali nam remizę. Tak więc wszyscy jesteśmy rozrzuceni na te różne stacje, ale spotykamy się na różne sposoby. Jako ratownicy pierwsi sprawiamy, że dzieje się to dla większego dobra. Trzeba ratować życie, chronić ludzi przed niebezpieczeństwem. To dla mnie naprawdę motyw przewodni tego sezonu. Że jesteśmy dla siebie nawzajem – bez względu na wszystko.

Dobra wiadomość dla zbiorowego świata.

„Tak! Niemal boję się powiedzieć coś o roku 2022, ponieważ wyszliśmy z 2020 z hukiem, myśląc, że będzie o wiele lepiej. Ponieważ wszyscy czujemy, że świat poszedł na boki, mam nadzieję, że znajdziemy w nas większe poczucie człowieczeństwa i dobroci. O ile gorzej musi być, zanim wszyscy w końcu zdamy sobie sprawę i naprawdę zrozumiemy, że wszyscy jesteśmy w tym razem? Wyobraź sobie, co moglibyśmy wtedy zrobić?

Fotografia autorstwa Johna Russo w Seyhart
Sukienka: Monique Lhuillier; Pierścionek z motylem: Biżuteria EFFY; Pierścionek z białego kamienia: biżuteria Bondeye; Pierścionek z gwiazdą: Melinda Maria; Bransoletki: Biżuteria Elise Paige; Kolczyki: własność Giny

W swojej karierze pełniłeś różne role. Czy jest coś, co naprawdę Cię wyróżnia?

„Nie było kobiety bardziej czarującej niż Jessica Pearson [in Suits], tylko od stóp do głów. Tak wiele się nauczyłem. Zawsze kochałam modę, ale wiele się nauczyłam o modzie i kręceniu filmów z perspektywy garderoby – jak to wszystko wpływa na opowiedzenie pełnej historii osoby znajdującej się w danej sytuacji. Szafa to zbroja. Pozostaje dla mnie ikoną i jest po prostu zabawna. Myślę, że jako aktor grasz trochę w przebieranki, ale ona została ze mną bardziej niż ktokolwiek inny”.

Zeszłego lata przeprowadziłeś wywiad z CNN, który był bardzo szczery z twoimi przemyśleniami na temat wahania branży przed obsadzeniem Afro-Latynosi. Czy uważasz, że w tym roku jest lepiej?

Czasami czuję się cholernie seksowna, a czasami czuję się cholernie zmęczona.

„Trudno jest zmierzyć z roku na rok… ale idealnym przykładem w tej chwili byłoby Historia z zachodniej strony. Masz oryginał West Side Story, który powstał ponad 60 lat temu i trzeba na niego patrzeć jak na zegarek. Sposób, w jaki został obsadzony, niektóre teksty są produktem swoich czasów. A był to czas usankcjonowanego rasizmu i mizoginii. Nie próbuję przepraszać za ignorancję, która była tak powszechna w naszej branży, ale tak i tak to wyglądało. To ignorancja i komercja służyły status quo – co oznaczało, że kolorowi ludzie byli w najlepszym razie negocjowani, ale najczęściej nieistotni, jeśli nie całkowicie niewidoczni. Nawet w opowieściach o sobie.

Nadal wierzę, że oryginał się trzyma, ponieważ historia – jak na ironię, o absurdzie i niebezpieczeństwie rasizmu – nadal się trzyma, muzyka nadal się trzyma, to wciąż świetny sposób na spędzenie dwóch godzin, oraz dała nam Ritę Moreno! Teraz, 60 lat wstecz, Steven Spielberg dostrzegł okazję, by zrobić coś lepszego i naprawić zło, ponieważ my mieć zrobić lepiej. I wierzę, że tak. Czy to jest idealne? Nie. Czy to wystarczy? W ciągu ostatnich 60 lat pomyślałbyś i miałbyś nadzieję, że do tej pory wszyscy będziemy mieli lepszą reprezentację i o wiele więcej różnych możliwości. Jeden film nie jest w stanie zrobić wszystkiego, ale to kolejny piękny krok we właściwym kierunku.

Fotografia autorstwa Johna Russo w Seyhart
Kombinezon: Czarna Halo; Naszyjnik: Raven Fine Jewelers; Pierścień: Prezent Lab

W latach 60. i 70. poczyniono tak duże postępy, poczyniono ogromne postępy w tym, jak opowiadamy historie i kto jest w centrum narracji. Ale nadal robimy cztery kroki do przodu, a potem trzy do tyłu. To właśnie jest irytujące i frustrujące dla tych z nas — czarnych, POC, tubylców, Azjatów, LGBTQIA — w tej branży i nie tylko w tej branży, ale na całym świecie. Chcemy widzieć trwały postęp.

Nie mam 50 lat mojej matki i kocham to.

Czy mogę powiedzieć, że w tym roku jest o wiele lepiej niż w zeszłym roku? Nie, nie mogę, ale nadal o tym rozmawiamy, prowadzimy takie rozmowy i możemy wywierać nacisk na kciuki, które podejmują decyzje. Możemy otworzyć ich na wszystkie możliwości, które tam są. Nie mogą już używać wymówki, że pula talentów nie istnieje, ponieważ z całą pewnością tak jest.

Ostatecznie chodzi o komercję i zmianę status quo, a przemysł filmowy po prostu nie był tak chętny do zaryzykowania nieznanej osoby koloru, jak chce zaryzykować z zupełnie nieznaną białą osobą. Muszą zacząć podejmować ryzyko w innych częściach populacji. Do tego się sprowadza”.

To także wielka rozmowa o pięknie. Myślisz, że tam jest lepiej?

„Absolutnie! Twarze supermodelek z pewnością się zmieniły, gdy się pojawiłem. Noemi [Campbell] była rewelacją! Alek [Wek] była rewelacją! Wszystkie te niesamowite kobiety! Dostaję zawrotu głowy, kiedy widzę Violę Davis w jej kampaniach kosmetycznych; Jestem podekscytowany, gdy widzę Evę Longorię w jej reklamach L’Oréal. To się dzieje — i to nie tylko w kategoriach kultury i koloryzmu, ale także wieku. To też się zmienia. Zobacz, co Helen Mirren robi z L’Oréal. To jest fantastyczne.”

Dużo się teraz mówi o kobietach i ageizmie. Czujesz to zawodowo i osobiście?

„Robię bardzo dużo i jestem wdzięczna, że ​​tak się czuję. Jestem za to bardzo wdzięczna. Nie mam 50 lat mojej matki i kocham to. Im jestem starszy, tym częściej mogę odhaczać pola. I jest tak wiele świetnych pudełek do odhaczenia.

Uwielbiam radość z tego, że nie pocę się drobiazgów.

Dobrze jest być tutaj i być żywym, być zdolnym do życia i bardzo dobrze czuć się w moim ciele. Czasami czuję się seksowna jak diabli, a czasami czuję się zmęczona jak diabli — ponieważ też na to zasłużyłam. Jest tak wiele wspaniałych rzeczy, jakie przynosi starzenie się, w tym mądrość i lepsze poczucie humoru o sobie. Przede wszystkim uwielbiam radość z tego, że nie pocę się drobiazgów. Myślę, że to jest dar.

Czy masz jakąś radę, którą chciałbyś udzielić swojemu młodszemu ja, kiedy zaczynałeś?

„Zawsze odpowiadam na to pytanie na wiele różnych sposobów; Myślę, że to zależy od mojego nastroju! Ale naprawdę jest lepiej, naprawdę staje się łatwiejszy. I nikt nie może być lepszy od ciebie.

Fotografia autorstwa Johna Russo w Seyhart
Kombinezon: Escada; Pierścień: Wrai; Obcasy: Schutz; Kolczyki: własność Giny

.Źródło strony

Ostatnie Posty