- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWłosyGłębokie zanurzenie w odbudowie włosów metodą FUE
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Głębokie zanurzenie w odbudowie włosów metodą FUE


Odbudowa włosów to sztuka, którą lepiej wykonuje się dzięki najnowocześniejszej technologii. Ludzie, którzy chcą załatać łysiny, często szukają rozwiązania, które będzie łatwe, skuteczne i bezproblemowe, i to właśnie oferuje chirurg plastyczny z Pittsburgha Brian Vassar Heil, MD, za pośrednictwem ARTAS i NeoGraft. Według dr Heila, obie technologie są znacznie lepsze od dawnych metod przywracania włosów za pomocą pasków.

„Zbieranie pasków jest jak umieszczanie czegoś na stojaku i rozciąganie ich w lochu, aby były pełniejsze”, mówi dr Heil, podczas gdy FUE (pobieranie jednostek pęcherzykowych) daje im „raz dziennie zastrzyk hormonu wzrostu”. Wykształcił nas w sztuce odbudowy włosów przy użyciu dwóch czołowych dostępnych technologii.

Jaka jest różnica między ARTAS a NeoGraft?

„Tak więc NeoGraft był wiodącą technologią w zautomatyzowanym FUE. Przywieźliśmy to do obszaru trzech stanów w zachodniej Pensylwanii, Pittsburgh, ponad 11 lat temu i szybko staliśmy się jednym z pięciu najlepszych w Ameryce Północnej dla NeoGraft. W ciągu ostatnich 10 lat, kiedy NeoGraft rewolucjonizował odbudowę włosów, ARTAS został opracowany i udoskonalony. ARTAS wysunął na czoło robotów FUE, więc bierze zautomatyzowany FUE i przenosi go do systemu operacyjnego robota i komputera ze sztuczną inteligencją.

Wzięliśmy możliwość wyciągnięcia mieszków włosowych z tyłu głowy bez noży, szwów, liniowych blizn i prawie bez przestojów i oddaliśmy ją w ręce bardzo zaawansowanego robota, jedynego robota na świecie, który może to zrobić. Znacznie dokładniej, znacznie bardziej konsekwentnie i szybko, z jeszcze mniejszym urazem i możliwością ekstrakcji pęcherzyków z szybkością do 1500 przeszczepów na godzinę. Te wykresy włosów są wyodrębniane, aby przenieść je na górę lub przód lub czubek głowy, tak jak robi to NeoGraft. Jednak robot jest w stanie wybrać między różnymi pęcherzykami, aby wybrać najlepsze optymalne pęcherzyki do odbudowy, dzięki czemu może wybrać grupę trzech zamiast jednego. Wyciągnij więcej włosów do przodu przy tej samej liczbie małych szturchnięć z tyłu głowy. Odbywa się to w znieczuleniu miejscowym. Pacjenci budzą się bez bólu, a to wszystko w jeden dzień”.

Kto jest dobrym kandydatem do ARTAS kontra NeoGraft?

„Jeśli dana osoba jest kandydatem do odbudowy włosów, prawie zawsze jest kandydatem do odbudowy włosów NeoGraft. Jest bardzo wszechstronny. Może być stosowany w wielu obszarach. Może być stosowany niezależnie od tkanki bliznowatej i bez względu na to, ile wcześniejszych zabiegów dana osoba miała. Jest prosty w użyciu w bardzo małych przypadkach. Może być również używany do dużych skrzynek.

Osoba, która jest kandydatem do ARTAS jest zawsze kandydatem do NeoGraft. Jednak ponad 80% pacjentów jest również dobrymi kandydatami do ARTAS. Ktoś jest dobrym kandydatem do ARTAS, jeśli ma stosunkowo nieuszkodzoną tkankę z tyłu, jeśli nie ma rozległych blizn w miejscu pobrania, jeśli ma proste lub falowane włosy w porównaniu z krótkimi, ciasnymi lub ciasnymi kręconymi włosami, co może stanowić pewne wyzwanie do zbioru robotów. Jeśli dana osoba ma wiele blizn na plecach po przecięciu metodą paska, są lepszymi kandydatami do NeoGraft niż ARTAS”.

Ile wizyt średnio potrzebują pacjenci dla ARTAS?

„Liczba zabiegów niezbędnych do przywrócenia wypadania włosów zależy przede wszystkim od stopnia utraty włosów. Łysienie czołowe często można przywrócić podczas jednego zabiegu, ale bardziej rozległe wypadanie włosów, które sięga dalej do czubka głowy lub sięga do czubka głowy, może zająć dwie lub trzy sesje, nawet cztery sesje, w zależności od tego, jak duża powierzchnia obszar musi być pokryty nowymi włosami. Powiedziałbym, że w przypadku większości pacjentów jeden główny zabieg może zaspokoić 85 do 100% ich potrzeb w czasie zabiegu. Niektórzy pacjenci tracą dodatkowe włosy dalej i mogą wrócić na przyszłe zabiegi.”

Jak wygląda powrót do zdrowia? Czy jest ból lub przestój?

„Wyzdrowienie jest bardzo łatwe dla pacjentów. Odbudowany obszar jest zwykle swędzący przez kilka tygodni, a ścięty obszar, z którego włosy są pożyczone z tyłu głowy, jest obolały i wrażliwy przez około tydzień, jak lekkie oparzenie słoneczne. Pacjenci mogą bez dyskomfortu ułożyć się bezpośrednio na miejscu, z którego zostały pobrane włosy. Zwykle są w stanie poradzić sobie z bólem za pomocą Tylenolu do dnia po zabiegu. Jedyna dodatkowa regeneracja obejmuje delikatną pielęgnację, podczas gdy trawa goi się przez 10 dni, maskując mały zarost dziecka podczas gojenia i pozwalając, aby rozdarcie z tyłu głowy odrosło do ekipy ciętej przez pięć do siedmiu dni. Muszą także powstrzymać się od intensywnych ćwiczeń przez pierwsze 10 do 14 dni.

Wielu pacjentów będzie leżeć cicho i unikać niektórych kontaktów towarzyskich i zawodowych przez pięć do siedmiu dni. Ale są bardzo funkcjonalne. Miałem kardiochirurgów z powrotem w operacji w ciągu czterech dni i znam ludzi pracujących praktycznie w ciągu dwóch dni”.

Jakie są oznaki dobrej odbudowy włosów?

„Dobra odbudowa włosów jest niewykrywalna, ponieważ ma linię włosów odpowiednią dla osób w wieku 50 i 60 lat. Cechą dobrej odbudowy włosów jest bardzo naturalna linia włosów, która nie jest ustawiona zbyt nisko ani zbyt prosto i ma naturalną delikatność pojedynczych mieszków włosowych na przedniej krawędzi z nieregularnym układem, unikając sztucznego ułożenia. Nieregularne ułożenie delikatnych mieszków włosowych na przedniej linii włosów, które nie przypominają maszyny do pisania. Linia włosów powinna być zaprojektowana z myślą o estetycznych proporcjach. Gęstość powinna być odpowiednio równomierna na większości rewitalizowanego obszaru. Wszędzie, gdzie była operacja, mieszki włosowe są opierzone, aby nie było nagłego przejścia do innych obszarów skóry głowy, które mogą nadal być pozbawione włosów. Innym czynnikiem dobrej odbudowy włosów jest brak widocznej blizny w przywracanym obszarze i brak widocznej blizny w miejscu, w którym włosy zostały pobrane.”Źródło strony

Ostatnie Posty