- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryGwiazda „Prawa i porządku” terapii śmiechem związana z „przyjaciółmi” Odelya Halevi przysięga...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Gwiazda „Prawa i porządku” terapii śmiechem związana z „przyjaciółmi” Odelya Halevi przysięga się zrelaksować


Oglądanie Prawo i porządek nie jest dla słabych – podobnie jak filmowanie tego, zgodnie z nowym dodatkiem Odelya Halevi, która gra Samanthę Maroun, zdeterminowaną ADA w Biurze Prokuratora Okręgowego Manhattanu. Kultowy program powrócił w lutym po 12-letniej przerwie i, jak mówi Maroun, wiąże się to również z kilkoma niezbędnymi momentami samoopieki po zakończeniu obsady i ekipy.

Na wietrze: „Wierzę w możliwość spania przez osiem godzin w nocy – i nie kładę się spać bez włączenia Przyjaciele lub Seks w wielkim mieście. Terapia śmiechem naprawdę pomaga mi się odprężyć po 12 godzinach pracy. Bez względu na to, co robię, nawet jeśli po prostu słucham, zawsze jest to w tle. Kiedy słucham i śmieję się, budzę się rano, czując się świetnie i wypoczęty.”

Janów Katzaw

O jej sposobach wellness: „Muszę ćwiczyć co drugi dzień. Uważam, że pomaga to z moim niepokojem, moimi emocjami, moimi myślami. Staram się raz w tygodniu chodzić na masaż, aw weekendy robię sobie paznokcie. Ale moim największym „czasem dla mnie” jest wyłączenie telefonu i brak zaangażowania”.

O jej rutynie pielęgnacji skóry: „Kocham Płyn do mycia twarzy Dermalogica oraz nawilżacz! Używam tych produktów od lat. Niedawno zacząłem używać Urządzenie do tonizowania twarzy NuFACE. Wykorzystuje technologię mikroprądową, aby poprawić koloryt skóry i pomaga osłabionym mięśniom twarzy. Zdecydowanie widzę ogromną zmianę w wyglądzie mojej skóry. Noszenie makijażu przez 12 godzin dziennie na planie spowodowało, że moja skóra pękła, a NuFACE naprawdę uratowało dzień”.

O jej formule makijażu bez makijażu: „Chodzi mi tylko o zroszony makijaż bez makijażu. Moja ulubiona marka podkładów to Armani. Jest lekki, a formuła bardzo łatwo się rozprowadza. Nie wychodzę z domu bez mojego Korektor NARS, co daje mi pełne pokrycie uporczywych cieni. Moim sekretem naturalnie wyglądających śliwkowych ust jest Koloryzujący balsam do ust Nivea w kolorze jeżynowym.”

O tym, dlaczego teraz kocha Nowy Jork: „Jestem naprawdę podekscytowany zamieszkaniem w mieście tego lata. Przeprowadziłem się tutaj na pokaz i teraz pogoda się poprawia; Uwielbiam to promienne niebo – jest piękne. Nie mogę się doczekać, aby cieszyć się bardziej słonecznymi dniami i miastem.”

Janów KatzawŹródło strony

Ostatnie Posty