- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzGwiazda z najbardziej atrakcyjnym uśmiechem według danych
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Gwiazda z najbardziej atrakcyjnym uśmiechem według danych


Dla niektórych aktorek ich uśmiech naprawdę jest ich twórcą pieniędzy. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, która gwiazda ma najbardziej atrakcyjny uśmiech, dane właśnie ujawniły odpowiedź. Expressdentist.com postanowił wykorzystać technologię i dane w celu zidentyfikowania, która aktorka jest obecnie wymieniona na liście Forbesa najlepiej opłacane aktorki miały najbardziej atrakcyjny uśmiech.

Atrakcyjność często może być subiektywna. Jednak Express Dentist wykorzystał dane, aby dojść do obiektywnych wniosków. Firma wykorzystała „algorytm widzenia komputerowego, aby przybliżyć geometryczny złoty stosunek uśmiechu każdej celebrytki i zapewnić ranking bieli dla zębów każdej gwiazdy na podstawie szacunków RGB”.

Według danych Ellen Pompeo ma najbardziej atrakcyjny uśmiech. Otrzymała 5,91 na 10 punktów za ogólną atrakcyjność uśmiechu. Otrzymała złoty wskaźnik ponad 50% i wynik świadka zębów na poziomie 87,75%. Drugie miejsce zajął Gal Gadot. Jednak miała najwyższy wynik bieli zębów, 92,89%. Melissa McCarthy zajęła trzecie miejsce, a za nią Scarlett Johansson. Johannson uzyskał najwyższy wynik złotego podziału z 62,43%. Elizabeth Moss zajęła piąte miejsce.

Rockville, MD, dentysta kosmetyczny Joe Kravitz, DDS wyjaśnił, że „Złoty podział, phi, został po raz pierwszy napisany w raporcie zatytułowanym Elements, przez Euclida około 300 pne. Złoty podział cieszy się międzynarodowym uznaniem, ponieważ niektóre z najbardziej atrakcyjnych konstrukcji, dzieł sztuki i projektów są bardziej estetyczne dla oczu”. Zasadniczo jest to geometryczny wzór na długość i szerokość.

Ten stosunek jest stosowany w stomatologii, ponieważ odnosi się do zębów przednich. „Piękno i atrakcyjność można mierzyć w równowadze i proporcjach” – powiedział nowojorski dentysta kosmetyczny Jason Kasarsky, DDS. „Mówiąc prosto, złoty podział w stomatologii to [when] górny przedni ząb środkowy jest o 1,6 większy niż ząb boczny obok niego.”

Nowojorski dentysta kosmetyczny Nargiz Schmidt, DDS, zgodził się, że oceniane kategorie w rzeczywistości przyczyniają się do atrakcyjności uśmiechu danej osoby. Dr Kasarsky jest na pokładzie z punktacją i metodologią zastosowaną w badaniu. Zdaniem dr Kravitza ranking bieli nie jest w pełni trafny, ponieważ „każdy ząb w uśmiechu ma inny kolor i wartość”.

Jest kilka innych elementów, które zdaniem dr Kasarsky’ego są niezbędne do uzyskania atrakcyjnego uśmiechu. Należą do nich kształt zębów, równowaga prawego i lewego oraz wyświetlanie dziąseł. Dr Kravitz uważa również, że ważne jest uwzględnienie innych aspektów uśmiechu. „Kiedy uzupełniamy projekty uśmiechu licówkami, koronami lub implantami dentystycznymi, bierzemy pod uwagę uśmiech, usta, zęby i dziąsła. Staramy się zrównoważyć złoty stosunek, aby upiększyć uśmiech od wewnątrz” – powiedział dr Kravitz.

Warto zauważyć, że dr Kasarsky zauważył, że każda z tych aktorek wydaje się pracować nad swoimi uśmiechami przez całą swoją karierę. Dr Schmidt zauważył, że każdy uśmiech jest wyjątkowy i pasuje do konkretnej osoby. „Kiedy proszę moich pacjentów o przyniesienie zdjęcia uśmiechu, którego pragną, podkreślam, że należy znaleźć celebrytę, która ich przypomina. Istnieje ponad 50 różnych odcieni bieli i ważne jest, aby wybrać odpowiednią „biel” i odpowiedni kształt zębów” – powiedział dr Schmidt.

Chociaż złoty podział jest pomocny, dr Schmidt ostrzegł, że zbyt gorączkowa pogoń za nim może prowadzić do zbyt agresywnego leczenia, które ostatecznie może nie przynieść pożądanych rezultatów.Źródło strony

Ostatnie Posty