- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyGwiazdy, które nosiły rude włosy w 2021 r.
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Gwiazdy, które nosiły rude włosy w 2021 r.

Trend rudych włosów w różnych odcieniach był zauważalnie obecny w 2021 roku w wyglądzie wielu arabskich gwiazd, na czele z Menną Arafą, Cyrine Abdel Nour, Jenny Asper, Ritą Hayek i innymi.

Cyrine Abdel Nour

Libańska gwiazda, Cyrine Abdel Nour, niedawno pojawiła się w nowym wyglądzie z odważnymi włosami, szczególnie podczas swojego udziału w telewizyjnym odcinku z lalką Abla Fahita, i wydawało się, że libańska gwiazda postanowiła powrócić do czerwonego koloru, który miała wcześniej Zaadoptowała jako perukę w swoim serialu „Dur Al-Omar”, który był pokazywany w poprzednim okresie, co sprawiło, że wyglądała inaczej i atrakcyjnie.

Cyrine Abdel Nour z rudymi włosami - zdjęcie z jej konta na Instagramie
Cyrine Abdel Nour z rudymi włosami – zdjęcie z jej konta na Instagramie

Jenny Esber

Syryjska gwiazda Jenny Esber postanowiła nadążyć za odważnymi trendami rudych włosów, popularnymi wśród gwiazd w sezonie letnim 2021.

Menna Arafa

Młoda egipska artystka Menna Arafa zaskoczyła nas w tym roku niezwykłymi zmianami estetycznymi w kolorach i fryzurach swoich włosów, w tym porzuceniem ciemnobrązowych włosów powierzonych jej przez publiczność, by pojawić się w poprzednim okresie w odważnym winie rude włosy, spojrzenie, które nadało jej odnowienia i blasku kolorem pszenicznej skóry.

Rita Hayek

Libańska piosenkarka Rita Hayek również niedawno zrezygnowała z ciemnego koloru włosów na rzecz czerwonych pasemek i pojawiła się w klipie wideo, który opublikowała na swoim koncie na Instagramie, z wnętrza salonu piękności z nowym fryzurą, w którym towarzyszyła odważny wygląd z czerwonymi refleksami odpowiedni na sezon jesienny.

Córka Hajfy Wehbe

Córka gwiazdy Haify Wehbe, młoda Zainab Fayyad, jakiś czas temu zwróciła na siebie uwagę kolorem swoich włosów w odważnej czerwonej farbie, kolorem, który wcześniej pokazywała jej matka, libańska gwiazda Haifa Wehbe, co skłoniło publiczność, aby porównać jej wygląd z tym spojrzeniem z matką.

Zainab Fayyad z rudymi włosami - zdjęcie z jej konta na Instagramie
Zainab Fayyad z rudymi włosami – zdjęcie z jej konta na Instagramie

Zebraliśmy dla Ciebie na zdjęciach najwybitniejsze spojrzenia arabskich gwiazd w tym roku, które podążały za trendem rudych włosów, zobacz zdjęcia i kto Twoim zdaniem uzyskał najpiękniejszy wygląd?

Załączone zdjęcia pochodzą z kont gwiazd na Instagramie.

.

Ostatnie Posty