- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyGwiazdy, które odważnie przyjęły krótkie fryzury w 2021 roku
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Gwiazdy, które odważnie przyjęły krótkie fryzury w 2021 roku

Gwiazdy, które pojawiły się z krótkimi fryzurami w 2021 roku w odważny i szokujący sposób, na czele z gwiazdą Sherine Abdel Wahab, która w tym roku pożegnała szokującą fryzurę całkowicie goląc włosy, podczas gdy Asala Nasri przez cały rok stosowała krótkie fryzury, dołączyło do niej wielu artystów, którzy wybrali odważny wygląd z fryzurami.Chłopięce włosy w ich wyglądzie.

Gwiazdy z krótkimi fryzurami w 2021 r.

Wielu artystów wybrało odważny wygląd swoich włosów, w tym syryjska gwiazda Asala Nasri, która w tym roku zbuntowała się przeciwko swoim długim włosom i pojawiła się z krótkimi fryzurami w różnych modelach, zwłaszcza po trzecim małżeństwie z irackim poetą Faiqiem Hassanem.

Kuwejcka artystka Fatima Al-Safi również nosiła w tym roku krótkie fryzury, z wieloma nowoczesnymi fryzurami, a kuwejcka artystka Ghadeer Sultan utrzymała w tym roku swoje krótkie fryzury.

Bardzo krótkie fryzury w 2021

Jeśli chodzi o gwiazdę, Sherine Abdel Wahab, w ostatnich dniach 2021 roku zaszokowała wszystkich patrząc na publiczność z całkowicie ogoloną głową, co zbiegło się w czasie z ogłoszeniem jej rozstania z mężem, artystą Hossamem Habibem, a Sherine pojawiła się w ponad jedno zdjęcie jej w tym stylu, z których ostatnie pochodziło z salonu wizażystki Hala Ajam, która zastosowała swój różowy makijaż z krótkimi włosami.

Saudyjska aktorka Adwa Fahd poprzedziła Sherine Abdel Wahab fryzurą „Zero” i pojawiła się na festiwalu Red Sea Film Festival z tym odważnym spojrzeniem.

Zebraliśmy dla Ciebie na zdjęciach najwybitniejszych artystów, którzy przyjęli krótkie, odważne włosy w 2021 roku.

Załączone zdjęcia pochodzą z kont Instagram gwiazd.

.

Ostatnie Posty