- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessGwyneth Paltrow ma nową linię produktów kompresyjnych
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Gwyneth Paltrow ma nową linię produktów kompresyjnych


Gwyneth Paltrow nadal przejmuje coraz większą część branży wellness. Paltrow dodaje do swojego talerza nowe partnerstwo. 49-letnia gwiazda jest pierwszą kobiecą ambasadorką marki Copper Fit. Duet rozpoczyna współpracę z nową kolekcją kapsułek, której kuratorem jest Paltrow.

ten kolekcja kapsułek pojawia się 1 stycznia i zawiera charakterystyczne rękawy na łokcie (25 USD), rękawy na kolana (25 USD), rękawiczki kompresyjne (25 USD), skarpety kompresyjne (15 USD) i wiele innych. Według oświadczenia, produkty są dostępne w niektórych z ulubionych kobiecych kolorów Paltrow, takich jak Serenity Blue i Powder Pink.

„Zawsze jestem zainteresowany współpracą z firmami, takimi jak Copper Fit, które stawiają sobie za cel demokratyzację dobrego samopoczucia. Ważne jest dla mnie, aby prowadzić interesy tylko z markami, które są zgodne z ich podstawowymi wartościami” – powiedział Paltrow w oświadczeniu. Wcześniej Copper Fit współpracował z zawodowymi sportowcami płci męskiej, w tym z zawodnikami NFL Brett Favre i Jerry Rice.

„Wiedzieliśmy, że praca z Gwyneth będzie świetnym rozwiązaniem dla Copper Fit nie tylko dlatego, że jest prawdziwą orędowniczką zdrowia kobiet i pionierem w dziedzinie wellness, ale także dlatego, że rozumie proces starzenia i to, co potrafi nasze ciało w każdej chwili. wieku” – powiedział w oświadczeniu Anand Khubani, dyrektor generalny i założyciel Copper Fit.Źródło strony

Ostatnie Posty