- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryGwyneth Paltrow właśnie wprowadziła peeling do twarzy
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Gwyneth Paltrow właśnie wprowadziła peeling do twarzy


Gwyneth Paltrow wie co nieco o pielęgnacji skóry, o czym świadczy wygląd jej zdrowej cery i praca jako założycielka Goop. Zawsze zastanawiamy się, czego używa w swoim składzie ze świecącą skórą, a dziś nie tylko podzieliła się kolejnym żywym selfie na swoim kanale, ale także zapowiedzią tego, czego używa – podpowiedź: to najnowszy produkt w jej linii Goop Beauty.

„WRESZCIE TUTAJ” – mówi gwiazda Goop Beauty Złuszczający żel do mycia maliny moroszki (28 USD), który wystartował dzisiaj. „Jeśli mnie znasz, wiesz, że uwielbiam dobry peeling, dlatego jestem tak podekscytowany wprowadzeniem tego nowego dodatku do rodziny GOOPGLOW. To ta niesamowita miękka galaretka, która oczyszczając, naprawdę wzmacnia Twój blask.”

Przeznaczony do stosowania zarówno rano, jak i wieczorem, środek oczyszczający zawiera skórkę gorzkiej pomarańczy, arktyczną malinę moroszki, skwalan oraz witaminy C i E, aby rozjaśnić, odżywić i usunąć martwe komórki naskórka. Po siedmiu dniach stosowania 100 procent użytkowników w badaniu konsumenckim zgodziło się, że ten produkt usuwa suchą, łuszczącą się skórę, a 97 procent zgodziło się, że pomógł zmyć nadmiar sebum.

„Chciałam czegoś, co wspiera rezultaty, jakie uzyskujemy dzięki dużym zabiegom złuszczającym, ale jest wystarczająco delikatne, aby używać go codziennie” – kontynuuje Paltrow w swoim podpisie. „Wyniki są całkiem fantastyczne — to naprawdę robi różnicę w wyglądzie i odczuciu mojej skóry na co dzień. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy spróbujecie.

.Źródło strony

Ostatnie Posty