- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażHalf-Done Glam Chrissy Teigen pokazuje moc makijażu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Half-Done Glam Chrissy Teigen pokazuje moc makijażu


Chrissy Teigen wygląda wspaniale z makijażem i bez niego, ale ostatnie selfie udostępnione na Instagramie ukazuje piękno obu.

„Bez makijażu”, pisze w podpisie swojego zdjęcia, które pokazuje połowę jej twarzy w pełnym blasku, a połowę jej twarzy nagą. Jej lewa strona ma ciemne smokey eye i kontur definiujący policzki, podczas gdy jej prawa strona pokazuje jej całkowicie naturalną, porcelanową skórę.

Teigen wcześniej przypisywała jej wyjątkowo miękką i pozbawioną porów skórę Olejek Le Prunier Śliwkowy (72 USD) na jej historii na Instagramie. „Używam go przez cały dzień” – powiedziała. „Jeśli nie noszę makijażu, po prostu go nakładam i pozwalam, by moja twarz wchłonęła go. Chciałem się podzielić, ponieważ to mnie zmieniło i wszyscy zawsze pytają, czego używam, i to jest to.”

Oprócz jej promiennej cery, brwi Teigen są tym, co najbardziej wyróżnia się po obu stronach jej twarzy, a to po części dzięki operacji przeszczepu brwi, którą przeszła w listopadzie. Ta procedura polega na przeszczepianiu włosów z tyłu głowy do brwi, aby uzyskać pełniejszy wygląd. Efekt końcowy: bardziej wyraziste rysy twarzy i kształt dopasowany do supermodelki.

.Źródło strony

Ostatnie Posty