- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyIlham Ali przyjmuje nowoczesny wygląd włosów w swoich najnowszych stylizacjach… czerp inspirację...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ilham Ali przyjmuje nowoczesny wygląd włosów w swoich najnowszych stylizacjach… czerp inspirację z niej

Elham Ali zaskoczyła obserwatorów, patrząc na nich w inny i charakterystyczny sposób, przyjmując niezwykłą fryzurę w swoim wyglądzie w nowym odcinku swojego programu Ramadan „Ramadan Nights” ze swoim mężem, artystą Khaledem Saqrem. Śledź z nami szczegóły jej najnowszego wyglądu.

Najnowsze spojrzenie Ilhama Ali w programie Ramadan Nights

Saudyjska aktorka, Elham Ali, pojawiła się wśród swoich fanów za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, ze specjalnym nowym wyglądem w swoim nowym odcinku programu „Ramadan Nights”.

Fryzura gwiazdy programu Ramadan Nights opierała się na dwóch podwójnych warkoczach, które rozciągają się od skóry głowy szeroko do środka włosów, a następnie schodzą od środka pasemka kręconymi bez warkocza, tak aby wyglądał jest innowacyjna i różni się od wyglądu Elham Ali z poprzednich odcinków jej programu.

Skoordynowała z tą fryzurą przydymiony makijaż w ciemnych, ziemistych kolorach na powiekach, kolorach, które pasowały do ​​jej pszenicznego odcienia skóry, szczególnie z neutralnym kolorem szminki i kolorem jej luksusowego żółtego płaszcza.

Poprzednie widoki Ilhama Ali w programie Ramadan Nights

Saudyjska artystka Elham Ali zwróciła na siebie uwagę swoimi różnorodnymi stylizacjami estetycznymi w programie „Ramadan Nights” i wciągnęła nas podążając za najnowszymi trendami w świecie makijażu i fryzur, które pasują do wyglądu Arabów. kobiety w miesiącu Ramadan Kreski z eyelinerem, makijaż brązowy z eyelinerem, makijaż brązowy w połączeniu między błyszczącym metalicznym kolorem a ziemistym kolorem.

Przyciągnęła nas również swoimi wytwornymi i nowoczesnymi fryzurami, dobierając różne modele, takie jak proste włosy z bocznymi warkoczami i długą grzywką po jednej stronie głowy, a także nakładała na skórę głowy afrykańskie warkocze z częściowo uniesioną fryzurą, która jest nowoczesną fryzurą i nadaje się na okres wiosenno-letni.

Obejrzyj najnowszy nowy wygląd Elham Ali i co myślisz o jej wyglądzie?

Zdjęcia Elham Ali dołączone do relacji z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty