- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryInfluencer „The Derm Wife” przybywa na Twoje skazy dzięki JORI Skincare
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Influencer „The Derm Wife” przybywa na Twoje skazy dzięki JORI Skincare


Miłośnicy pielęgnacji skóry znają The Derm Wife, ponieważ wyrobiła sobie markę jako influencerka z niespodzianką. Nie zajmuje się tylko pielęgnacją skóry – ma obsesję, jak reszta z nas. Cori Zeichner polega również na swojej bliskości z certyfikowanym przez radę mężem dermatologiem Joshuą Zeichnerem, doktorem medycyny, aby od czasu do czasu służyć jako osobisty konsultant. Kiedy nadszedł czas, aby opracować własne rozwiązanie dla nieznośnego trądziku dorosłych, ponownie skorzystała z jego wiedzy, ponieważ kto lepiej pomoże w stworzeniu linii niezbędnych dla skóry niż jeden z najbardziej zaufanych i często wzywanych ekspertów od trądziku w kraju.

Instagram

Chociaż nazwa marki jest kombinacją imion pary Joshua i Cori, dr Zeichner zauważa, że ​​JORI jest wyłącznie wizją jego żony; on jest tylko nauką stojącą za operacją. Cori mówi, że jej nowi wybawcy skóry są dziełem miłości i rozwinęli się z jej pragnienia, aby na pierwszy plan wysunąć problemy z trądzikiem dorosłych. Odkryła, że ​​jako dorosła radzi sobie z własnymi wypryskami i nie wie, jak je leczyć ani czego używać. „Dorośli nie myślą, że mają trądzik, chyba że jest naprawdę zły, ale wierzą, że mają wypryski. Nawet jeśli są tym samym, jest coś w nazywaniu tego lub wierzeniu, że to trądzik powoduje, że ludzie nie myślą, że są jednością” – wyjaśnia.

„Zrobiłem ankietę na moim Instagramie i odpowiedziało ponad 500 osób” – dodaje dr Zeichner. „Około 90 procent respondentów to kobiety, a 10 procent to mężczyźni, przy czym średnia demograficzna wynosi od 18 do 40 lat. Dwie trzecie ankietowanych uważało, że wypryski i wypryski są czymś innym niż trądzik. To tak interesujące, że ta rozbieżność nadal istnieje wokół trądziku dorosłych”.

Zamieszanie potęguje niepewność, czego użyć i co naprawdę działa, mówi Cori, więc postanowiła wspólnie z mężem stworzyć podstawy. „Oba produkty, które wprowadzamy, i Podkład przeciwtrądzikowy i łojotokowy (70 USD) i Codzienna maseczka do leczenia trądziku (52 USD) spełniają wymagania FDA dostępne bez recepty dotyczące produktów do leczenia trądziku, co oznacza, że ​​zawierają aktywne składniki uznawane za bezpieczne i skuteczne. Aktywnym składnikiem podkładu jest kwas salicylowy, a aktywnym składnikiem maseczki jest nadtlenek benzoilu.”

„Wiemy, że hormony, dieta i stres mają wpływ na skórę, zwłaszcza u dorosłych, więc w zasadzie przeszliśmy lata badań, aby zidentyfikować konkretne składniki, które rozwiązują te problemy” – mówi dr Zeichner. „Oprócz 2% kwasu salicylowego, mamy również mieszankę roślinną w bazie, która zawiera palmę sabałową, kwasy tłuszczowe Omega-3, kwas linolowy i roślinną jarmułkę chińską. Maska zawiera również cynk i niacynamid.”

Jeśli chodzi o formę i funkcję, Cori zaprojektowała każdy produkt tak, aby działał w intensywnym stylu życia, na przykład baza łączy leczenie trądziku z trwałym preparatem do makijażu, który można nosić przez cały dzień, a maskę pielęgnacyjną można nosić na noc, podczas gdy ty spać. „Poranny produkt został opracowany jako podkład, więc w zasadzie ogranicza trądzik i przetłuszczanie się, a składniki matują skórę i minimalizują jej błyszczenie” – wyjaśnia Cori. Maseczkę na noc można nakładać warstwowo pod krem ​​nawilżający lub wymieniać co drugi dzień na nocny retinol. „Istnieje takie przekonanie, że pacjenci z trądzikiem muszą nakładać coraz więcej, aby wysuszyć twarz, ale jest to przeciwieństwo tego, co chcemy robić” – mówi.Źródło strony

Ostatnie Posty