- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzBrodaIrlandia i Alaia Baldwin ujawniają zabiegi na twarz, które właśnie zostały wykonane
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Irlandia i Alaia Baldwin ujawniają zabiegi na twarz, które właśnie zostały wykonane


Ireland Baldwin właśnie ujawniła, że ​​dostała zabieg kosmetyczny, aby rozwiązać długotrwałą niepewność dotyczącą jej podbródka. Do Irlandii dołączyła jej kuzynka Alaia Baldwin, która przeszła tę samą procedurę i razem spędzili czas na rekonwalescencji. Irlandia ujawniła, że ​​para dostała FaceTite.

Minimalnie inwazyjny FaceTite wykorzystuje dwubiegunową energię o częstotliwości radiowej do zaciskania głębszych tkanek dolnej części twarzy i szyi. Na początku tylko Irlandia udostępnił zdjęcie jej z gazą i chustą, mówiącą „hej”. Potem podzieliła się zdjęcie z Alaia z podpisem: „Kuzyni, którzy FaceTite razem, pozostańcie razem”. Dołączyła również okrzyk dla chirurga plastycznego Cape Coral, FL Michael Kim, MD. Wielu jej zwolenników chwaliło ją za przejrzystość.

Ta procedura nie jest niespodzianką, ponieważ Irlandia odniosła się do niej w długi post o wizerunku ciała i trollach internetowych kilka dni wcześniej. W poście ujawniła, że ​​nie wykonała pracy, ale planuje zrobić coś z brodą. „Wielu z was uwielbia zakładać, że jestem wypełniona wypełniaczem do ust, implantami piersi i botoksem, ale chociaż nie ma absolutnie nic złego w żadnej z tych rzeczy, nie jestem” – napisała.

„Jestem niepewny mojego podbródka. Zawsze tak było!” powiedziała Irlandia. „Prawdę mówiąc, wkrótce to naprawię. Nie iść pod nóż, ale wypróbować procedurę w biurze, aby sprawdzić, czy to pomaga.

Źródło strony

Ostatnie Posty