- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyJak dbać o włosy krok po kroku po kąpieli
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak dbać o włosy krok po kroku po kąpieli

Jak dbać o włosy, kroki po wzięciu prysznica zapewnią Ci wygląd zdrowych i atrakcyjnych włosów. Włosy po kąpieli pod prysznicem są w najsłabszym stanie i możesz pogorszyć tę sytuację, stosując kilka niewłaściwych zachowań dotyczących włosów, których musisz unikać, aby uniknąć ich uszkodzenia i wypadania.Oto jak dbać o włosy, wykonując czynności po kąpieli.

suszenie włosów

robićOsusz mokre włosy i pozbądź się nadmiaru wody owijając włosy luźno ręcznikiem, a następnie delikatnie dociskając ręcznik, aby wchłonął nadmiar wody, pozostaw go na głowie na kilka minut, a następnie pozostaw włosy do wyschnięcia na świeżym powietrzu.

Pielęgnacja włosów

Kremy ochronne do włosów przed suszarką do włosów

Jeśli się spieszysz i chcesz wysuszyć włosy suszarką, powinieneś użyć serum termoochronnego do włosów, ponieważ pomoże to zatrzymać wilgoć i stworzyć warstwę izolacyjną, która zapobiega uszkodzeniom i łamliwości włosów.

aplikacja serum do włosów

Rozpieszczaj włosy serum do włosów, szczególnie dla kobiet z suchymi i zniszczonymi włosami. Serum zawiera substancje o wysokim składzie, które mają na celu naprawienie uszkodzeń we włosach, co oznacza zatrzymanie pogarszania się kondycji włosów, a tym samym uzyskanie zdrowych i lśniących włosów.

Czesanie włosów

Czesanie włosów na mokro powoduje ich wypadanie i osłabienie, ale jeśli włosy szybko się plączą po wzięciu prysznica, możesz użyć grzebienia z szerokimi zębami, aby je usunąć i zacząć bardzo delikatnie przesuwać grzebień od dołu , końce włosów, a następnie do góry, w ten sposób gładko usuwając sęki.

Czesanie włosów

Nawilżające włosy

Włosy po kąpieli pod prysznicem są narażone na plątanie i łamliwość, ale tego problemu można uniknąć stosując nawilżający krem ​​do włosów, który pomaga pokryć pasemka warstwą izolującą i zapobiega ich łamaniu, a także je odżywia, ale radzimy nie nadużywać duża ilość kremu nawilżającego, ponieważ twoje włosy wyglądają na tłuste.

Ostatnie Posty