- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWłosyKoloryzacjaJak osiągnąć trend rozjaśnionych brwi bez żadnego barwnika?
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak osiągnąć trend rozjaśnionych brwi bez żadnego barwnika?


Jeśli zwracałeś uwagę na New York Fashion Week (NYFW), prawdopodobnie zauważyłeś pojawiające się trendy w urodzie. Od rumieńców po środkowe części, trendy NYFW prawdopodobnie wpłyną na osobisty styl celebrytów i nie tylko. Jednym z trendów, który pojawił się na kilku różnych pokazach, są rozjaśnione brwi. Jeśli chcesz wziąć udział w trendzie rozjaśniania brwi bez faktycznego farbowania brwi, mamy porady ekspertów, których potrzebujesz.

Ostatnio byliśmy świadkami triumfalnego powrotu mody lat 90. i początku XXI wieku. „Lata 90. i wczesne lata 00. powracają z zemstą, w tym pokolenie rozjaśnionych brwi”, mówi ekspert od brwi i właściciel Joey Healy Studio Brwi, Joey Healy. „Wygląd był bardzo wybiegowy i został zapoczątkowany przez wizażystów, takich jak Kevyn Aucoin. Był również bardzo popularny wśród supermodelek, takich jak Claudia Schiffer. To doprowadziło nas do tego, że zobaczyliśmy wygląd od końca lat 90. do początku XX wieku”.

Ludzie nie tylko są obecnie pod wpływem starych trendów, ale są też bardziej skłonni do odważniejszych stylizacji. „W dzisiejszych czasach ludzie są skłonni podejmować większe ryzyko. W tym świecie, w którym próbujemy wyczołgać się z pandemii, ludzie chcą eksperymentować ze swoim wyglądem i odkrywać się na nowo dzięki czemuś świeżemu i nowemu” – mówi Healy. „Jest to również bardzo modny wygląd i tradycyjnie jest trudny do wykonania”.

Podczas gdy rozjaśnione brwi powracają, nigdy w pełni nie zniknęły. „To zawsze było podstawą awangardowych sesji zdjęciowych” – mówi wizażystka celebrytów Jenna Nicole. „Rozbielone brwi bardziej eksponują Twój makijaż i naprawdę pozwalają bawić się kolorami”.

Charakterystyczna wizażystka Ermahn Ospina mówi, że możesz osiągnąć ten wygląd bez konieczności wybielania, umiejętnie nakładając makijaż. Healy sugeruje złapanie żelu do brwi, ale wybieraj mądrze. „Kluczem do tego jest uzyskanie tego samego odcienia co twoja skóra, aby wszystko zniknęło” – mówi. Chodzi o dbałość o szczegóły. „Kiedy nakładasz produkt przypominający tusz do rzęs, naprawdę chcesz rozprowadzić go na brwiach we wszystkich kierunkach. Nie chcesz po prostu glazurować górnej części, więc naprawdę docierasz do warstwy podstawowej, za brwiami” – mówi Healy. „To wizualnie usunie wszystkie włosy i wyeliminuje te ciemne cienie”.

Alternatywnie możesz użyć korektora i czystego spoolie, mówi Jenna. „Zanurz spoolie w korektorze i przetrzyj nim brwi” – ​​radzi. Jeśli chcesz użyć korektora, Healy mówi, że powinien on mieć „bardziej piankową konsystencję, zamiast prasowanego kremu… korektor powinien być trochę teksturowany, lekki, nieco ruchomy, ale nadal w pełni kryjący”. Dodaje, że warto nakładać go warstwami. Niezależnie od tego, czy chcesz użyć przyciemnianego żelu do brwi, czy korektora i świeżego spoolie, przygotowaliśmy kilka zatwierdzonych przez ekspertów produktów, które pomogą Ci uzyskać odpowiedni wygląd.

1
/
5

Too Faced Born This Way Super Coverage Concealer (30 dolarów)

Jeśli chcesz iść drogą korektora, Jenna sugeruje użycie bardziej kryjącego korektora. Poleca ten wielozadaniowy korektor rzeźbiący od Too Faced.

2
/
5

Joey Healy Brow Lacquer (28 USD)

„W naszym lakierze do brwi uwielbiam to, że pędzelek jest mniejszy, więc łatwiej tam jest” – mówi Joey Healy. Pigmentowana formuła otula włoski brwi, zapewniając długotrwałe utrwalenie.

3
/
5

Inżynier brwi sensorium (17 USD)

Ospina poleca Brow Engineer, świetny sposób na szybkie rozjaśnienie brwi. Ten rewolucyjny produkt pozwala rozjaśnić, wzmocnić lub usunąć wygląd brwi.

4
/
5

L’Oreal Magic Root Cover (11 USD)

Healy mówi, że możesz również użyć sprayu do korekty odrostów i poleca ten produkt od L’Oreal. „Uważnie spryskujesz nim różdżkę typu tusz do rzęs, polecam nad zlewem, ponieważ może być brudny i używaj go do zakrywania włosów” – radzi. „Upewnij się, że unikasz produktów, które są pomarańczowe. Chcesz mieć pewność, że trzymasz się nagości”.

5
/
5

Kompletny korektor NARS Soft Matte (30 dolarów)

Ospina proponuje ten matowy korektor od NARS. Zwykle używany do rozmycia i wygładzenia skóry, może mieć również wpływ na brwi.

Źródło strony

Ostatnie Posty