- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzCelebryciJak podkreślić linię szczęki w sposób Bella Hadid
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak podkreślić linię szczęki w sposób Bella Hadid


Możesz podkreślić kości policzkowe, nos i czoło, ale czy kiedykolwiek próbowałeś podkreślić swoją szczękę? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „nie”, możesz zacząć, ponieważ charakterystyczna technika Belli Hadid podbija internet.

W ostatnim TikTok, wizażystka Rachel OCool komentuje technikę supermodelki, mówiąc: „W porządku, wszyscy widzimy te niesamowite zdjęcia Belli Hadid. Spójrz na jej szczękę! Sposób, w jaki uwydatniono tu jej szczękę, sprawia, że ​​zastanawiam się: czy możemy to odtworzyć za pomocą makijażu?

Przechodząc do następnego klipu, OCool sprawia, że ​​szczęka wiruje, łącząc ją z konturem jej kości. Jej reakcja: „Coś tam jest! Nie jest idealnie, ale coś w tym jest. Daj mi znać, jeśli spróbujesz, daj mi znać, czy możesz to udoskonalić.

W osobnym filmie aktorka Jaclyn Forbes również komentuje ten trend. Używając Nieskazitelny filtr Charlotte Tilbury Hollywood (44 USD) zmieszane z Charlotte Tilbury Beauty Light Różdżka (40 USD), łączy pasemka z linią szczęki. „Och, to jest takie dobre. Musisz to wypróbować.

Podczas gdy używamy makijażu, aby uwydatnić nasze cechy, wizażystka gwiazd Ermahn Ospina mówi, że prawdziwy blask powinien pochodzić z pielęgnacji skóry. „Należy skoncentrować się na zdrowiu i blasku skóry jako całości, zamiast skupiać się wyłącznie na obszarze linii szczęki, używając produktów do pielęgnacji skóry zamiast samego makijażu” – mówi. „Serum takie jak Youth To The People Superberry Hydrat + Glow Dream Oil (44 USD) zapewni zdrowy blask, a także uzyskasz te pasemka na linii szczęki, gdy uderzy w nią światło”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty