- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyJak przygotować maseczkę z jogurtu i masła shea do włosów suchych i...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak przygotować maseczkę z jogurtu i masła shea do włosów suchych i zniszczonych

Maska z jogurtem i masłem shea jest jedną z niesamowitych naturalnych masek, która przywraca zdrowie i witalność suchym i zniszczonym włosom, ponieważ maska ​​z jogurtu i masła shea zawiera specjalne składniki, które to umożliwiają, w szczególności białko, cynk i wysoki procent witamin A i b i D.

Nie wahaj się więc, kochanie, skorzystać z dobrodziejstw maseczki z jogurtu i masła shea, aby podkreślić piękno swoich włosów i pozbyć się ich przesuszenia i rozdwajania się oraz zniszczonych końcówek w sposób naturalny i najniższym kosztem.

Z tego punktu widzenia naucz się z nami, jak przygotować masełko jogurtowo-masło shea do włosów suchych i zniszczonych, dzięki ekspertowi od pielęgnacji włosów Malak Hussein z Kairu.

Jak przygotować maseczkę z jogurtu i masła shea do włosów suchych i zniszczonych

Maseczka z jogurtem i masłem shea na suche włosy

 • Zalety maseczki z jogurtu i masła shea na zniszczone włosy
 • Jak przygotować maseczkę z jogurtu i masła shea do włosów suchych i zniszczonych

Zalety maseczki z jogurtu i masła shea na zniszczone włosy

Ekspert od pielęgnacji włosów Malak wyjaśnił, że maska ​​z jogurtu i masła shea zawiera naturalne związki, które w naturalny sposób działają na włosy, w szczególności, ponieważ jest bogata w wyżej wymienione pierwiastki i wiele niezbędnych kwasów tłuszczowych, które poprawiają zdrowie suchych i łamliwych włosów, czy naturalne lub barwione bez wyjątku, inne niż osiąga następujące korzyści

 • Maska z jogurtu i masła shea pomaga odżywić cebulki zniszczonych włosów, co pomaga na bieżąco odmładzać ich komórki.
 • Maseczka z jogurtu i masła shea ogólnie zapobiega wypadaniu włosów.
 • Maseczka z jogurtu i masła shea łagodzi suchą skórę głowy, sprawiając, że jest ona stale nawilżona i nie jest podatna na infekcje i inne choroby skóry.
 • Ta maseczka z jogurtu i masła shea zawsze nawilża suche włosy od nasady aż po same końce.
 • Maseczka z jogurtu i masła shea w naturalny sposób regeneruje zniszczone, rozdwojone i rozdwojone końcówki.

Jak przygotować maseczkę z jogurtu i masła shea do włosów suchych i zniszczonych

Ekspert od pielęgnacji włosów Malak poradził, aby użyć masła shea po rozpuszczeniu go w ciepłej kąpieli wodnej, umieszczając opakowanie masła shea w głębokiej misce zanurzonej na 10 minut w wodzie, aby uzyskać oleisty płyn do przygotowania maseczki jogurtowej . Z następującymi krokami

 • Wymieszaj puszkę pełnotłustego jogurtu z 3 łyżkami płynnego masła shea do uzyskania gładkości.
 • Do powyższej zawartości dodaj 3 krople octu jabłkowego, 5 kropli olejku arganowego, 3 krople olejku rozmarynowego i łyżkę białego miodu i dobrze wymieszaj.
 • Masę z jogurtu i masła shea rozprowadź na suchych i zniszczonych włosach od nasady aż po same końce i nie zapomnij masować nią skóry głowy przez 5 minut.
 • Pozostaw maskę na godzinę przed wzięciem prysznica bez noszenia przezroczystej plastikowej maski, aby zapach jogurtu nie pozostał w mieszkach włosowych.
 • Umyj włosy letnią wodą i szamponem bezsiarczanowym.
 • Po wysuszeniu nawilż włosy kremem z masła shea.
 • Maseczkę z jogurtu i masła shea powtarzaj 3 razy w tygodniu przez miesiąc, potem dwa razy w tygodniu zawsze, aby przywrócić włosom naturalny blask, witalność i piękno, a także łatwo i jak najmniej zlikwidować suchość i uszkodzenia mieszków włosowych koszty.

.

Ostatnie Posty