- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyJak przygotować maskę z drzewa cedrowego, rycynowego, aby zagęścić włosy
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak przygotować maskę z drzewa cedrowego, rycynowego, aby zagęścić włosy

Maska Sidr i olejek rycynowy to jedne z skutecznych naturalnych maseczek na intensyfikację włosów.Zawiera silne związki, które przyczyniają się do kiełkowania cebulek włosów i naprawy uszkodzonych.Jednak przesadne jej stosowanie w przypadkowy sposób może prowadzić do infekcji skóry głowy, nadwrażliwości, różne infekcje i uporczywe swędzenie.

Dlatego należy wziąć pod uwagę porady specjalistów, jak skorzystać z maski i olejku rycynowego Sidr, aby wydłużyć włosy i zlikwidować niegenetyczne miejsca łysienia w zależności od rodzaju włosów, a także wypróbować je na włosach. ręce i za uszami przed użyciem, aby upewnić się, że nie jesteś na nie uczulony.

W przeciwnym razie skupimy się na bezpiecznym sposobie przygotowania maseczki Sidr i olejku rycynowego, aby zintensyfikować włosy bez późniejszego uszkodzenia.Zaleca się również nakładanie maski Sidr raz w tygodniu i regularnie przez okres od 3 do 6 miesięcy aby wydłużyć i pogrubić włosy naturalnie i bez cierpienia na dłuższą metę.

Z tego punktu widzenia, dzięki ekspertowi od pielęgnacji włosów Hend Mahmoud z Kairu, dowiemy się, jak przygotować maskę Sidr i olejek rycynowy do intensyfikacji włosów.

Jak przygotować maskę z drzewa cedrowego, rycynowego, aby zagęścić włosy

Maska Sidr i olejek rycynowy do zagęszczania włosów

Hind, ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów, wyjaśnił, że związki zarówno Sidr, jak i oleju rycynowego są zawsze bogate w pierwiastki niezbędne do wzrostu cebulek włosów i wzmocnienia mieszków włosowych, ale lepiej jest stosować je w niewielkich ilościach i przygotować maskę Sidr i olej rycynowy. Z następującymi krokami

 • Użyj proszku z liści Sidr, a nie wyciągniętego z nich oleju, przygotowując maseczkę Sidr do pielęgnacji włosów.
 • Dodaj olej rycynowy do zmiażdżonych liści Sidr, dwie łyżeczki Sidr i jedną łyżeczkę oleju rycynowego.
 • Zawartość dobrze wymieszać do uzyskania jednolitej konsystencji i pozostawić na 3 minuty przed nałożeniem maski Sidr w celu zagęszczenia włosów.
 • Do składników maseczki Sidr przed nałożeniem na włosy dodać 5 łyżeczek oleju sezamowego i 7 łyżeczek oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, przeznaczonej do pielęgnacji włosów.
 • Dobrze wymieszaj zawartość i pozostaw na 10 minut przed użyciem.
 • Oczyść włosy raz wodą bez siarczanów i szamponem przed nałożeniem maski Sidr na wzrost cebulek włosów.
 • Maseczkę sidr i olejek rycynowy rozprowadzić na skórze głowy i masować przez 5 minut okrężnymi ruchami, zwłaszcza puste miejsca na włosach.
 • Resztę maski sidr i olejku rycynowego nałóż na włosy, rozczesując je i rozczesując splątane kosmyki drewnianym grzebieniem z szerokimi zębami.
 • Załóż plastikową maskę przed prysznicem przez dwie godziny, aby wzmocnić korzyści płynące z maski Sidr i leczyć różne problemy z włosami, jednocześnie odżywiając i wydłużając mieszki włosowe w naturalny sposób.
 • Umyj włosy letnią wodą i szamponem bezsiarczanowym.
 • Osusz włosy bawełnianym ręcznikiem i pozostaw do wyschnięcia bez używania lokówek termicznych.
 • Codziennie nawilżaj mieszki włosowe odpowiednim kremem, aby długie włosy były wolne od łamliwości i przesuszenia, a maska ​​Sidr i olejek rycynowy do intensyfikacji włosów

.

Ostatnie Posty