- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryJak rozwiązać 5 największych problemów piękna?
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak rozwiązać 5 największych problemów piękna?


W obliczu problemu kosmetycznego znalezienie odpowiedniego rozwiązania może być grą w zgadywanie. Obecnie jest tak wiele opcji, że wiedza, od czego zacząć lub co dalej, może być myląca, jeśli coś nie działa. Według ekspertów są to najlepsze zabiegi na poprawę włosów, skóry i ciała.

Obawa: Ciągłe wybicia

Zrób to najpierw:

Jeśli uparty trądzik rządzi Twoim życiem, nie jesteś sam. Według Amerykańskiej Akademii Dermatologii trądzik jest najczęstszą chorobą skóry w USA i dotyka do 50 milionów Amerykanów rocznie. Leczenie może być trudne, ale pierwszą linię obrony można znaleźć w produktach do pielęgnacji skóry, których używasz. Według Montclair, dermatologa z New Jersey, Jeanine B. Downie, MD, składniki, których należy szukać, to „nadtlenek benzoilu, retinol lub retinoidy, kwas salicylowy, kwas glikolowy i bakuchiol”.

„Leczenie trądziku to żonglerka i równoważenie, a czasami jest to po prostu kwestia prób i błędów ze względu na jego wyjątkową, ale ogromną zmienność”, dodaje Bloomfield Hills, dermatolog z MI Linda C. Honet, MD. „A ponieważ trądzik dotyka 80 procent Amerykanów w pewnym momencie ich życia, jest to dość wszechobecny stan dermatologiczny”.

Następnie spróbuj tego:

Kiedy wyczerpiesz wszystkie dostępne na rynku składniki zwalczające trądzik, a wypryski nie kończą się, dr Downie sugeruje umówienie się na wizytę u dermatologa JAK NAJSZYBCIEJ. „Miejscowy dapson, retinoidy na receptę, takie jak Altreno, spironolakton i antybiotyki, takie jak klindamycyna lub erytromycyna, mogą bardzo dobrze działać na trądzik. Jeśli środki miejscowe nie działają, przepisuję doustne antybiotyki, a nawet doustny Accutane.”

Wkrótce będą dostępne nowe, zatwierdzone przez FDA środki do stosowania miejscowego, w tym Winlevi, 1-procentowy krem ​​klaskoteronowy, który według dr Downie „nie wysycha” oraz Twyneo, który łączy nadtlenek benzoilu i retinoid.

Troska: Zmarszczki

Zrób to najpierw:

W przypadku pojawienia się drobnych linii i zmarszczek dr Honet zaleca złoty standard w przeciwdziałaniu starzeniu się, miejscowy retinoid. „Retinoidy na receptę, takie jak tretinoina lub tazoroten, są potężnymi środkami przeciwstarzeniowymi, skutecznie odwracającymi uszkodzenia spowodowane słońcem, restrukturyzującym skórę, stymulującymi produkcję kolagenu i elastyny, redukującym głębokość zmarszczek i poprawiającym wiotkość”.

Następnie spróbuj tego:

Dr Downie mówi, że jeśli nie robisz więcej, aby stymulować kolagen, tracisz. „Następnym krokiem są zabiegi mikronakłuwania o częstotliwości radiowej lub laserowej resurfacingu, takie jak Fraxel i LaseMD, które powodują mikrouszkodzenia pomagające budować kolagen” – wyjaśnia. Nowa technologia o nazwie ellacor została niedawno zatwierdzona przez FDA w celu leczenia zmarszczek w środkowej i dolnej części twarzy. Dermatolog z Miami, Jill S. Waibel, MD, mówi, że działa poprzez „używanie pustych igieł do usuwania mikrordzeni nadmiaru skóry”. W przeciwieństwie do mikronakłuwania, które jedynie nakłuwa skórę, ellacor usuwa skórę w mikroskali, poprawiając jej architekturę. Technologia jest jednak bardzo nowa, więc nie ma aktualnych danych dotyczących długoterminowej skuteczności.

Dr Waibel wykonał trzy zabiegi mikrokorekty ellacor, aby napiąć skórę i zredukować głębokie bruzdy u 69-letniego pacjenta.

Problem: Cellulit

Zrób to najpierw:

Aby wygładzić wgłębienia na pośladkach, udach, ramionach lub brzuchu, zwycięskie równanie obejmuje utratę tkanki tłuszczowej, ujędrnienie mięśni pod skórą oraz zwiększenie przepływu krwi i krążenia w okolicy. „Wyjaśniamy pacjentom, że najlepszym sposobem na poprawę krążenia są ćwiczenia i masaż”, mówi chirurg plastyczny Houston Henry A. Mentz. „Dzięki konsekwentnej diecie składającej się z niskotłuszczowych, chudych białek i warzyw będziesz w stanie utrzymać pożądane rezultaty. Nie jesteśmy w stanie wyrazić wystarczająco, że pacjenci muszą unikać cukru, skrobi, alkoholu i przetworzonej żywności.

Następnie spróbuj tego:

W przypadku upartych dołków, które po prostu nie ustąpią wraz z dietą i ćwiczeniami, może pomóc preparat do wstrzykiwania o nazwie QWO, ponieważ działa on poprzez rozpuszczanie i uwalnianie włóknistych pasm, redystrybucję komórek tłuszczowych i stymulację wzrostu nowego kolagenu. „QWO jest wstrzykiwany przez przeszkolonego i licencjonowanego dostawcę bezpośrednio do wybranych dołków w pośladkach za pomocą małej igły, a wstrzyknięcia trwają zaledwie 15 minut” – wyjaśnia dr Mentz. „Potrzebne są trzy sesje lecznicze, powtarzane co 21 dni”. Możesz również spodziewać się siniaków. Inną nową opcją jest Resoniczny zatwierdzony przez FDA, który wykorzystuje technologię fal dźwiękowych do rozbijania pasm włóknistych, a wyniki poprawiają się z czasem.

Obawa: Wypadanie włosów

Zrób to najpierw:

Początkowe podejście nowojorskiego dermatologa Marina Peredo do wypadania włosów polega na połączeniu zabiegów domowych z zabiegiem laserowym w celu stymulowania wzrostu nowych włosów. „Moim protokołem jest rozpoczęcie od suplementów Nutrafol przez trzy miesiące, które można przyjmować w domu. Jeśli nie zobaczymy oczekiwanych rezultatów, połączę to z leczeniem wypadania włosów LaseMD i Keralase. To nieablacyjny laser, który złuszcza skórę głowy i tworzy „mikrokanaliki”, które pozwalają miejscowo wnikać głęboko”.

Widzimy lepszy, szybszy wzrost włosów niż w przypadku PRP…

Następnie spróbuj tego:

Dla tych, którzy potrzebują bardziej agresywnego leczenia, dr Peredo odniósł sukces w terapii egzosomami. „To terapia komórkami macierzystymi, która obejmuje czynniki wzrostu, ale to nie to samo, co osocze bogatopłytkowe lub PRP” – wyjaśnia. „Komórki macierzyste są bardzo silne i zamiast pochodzić z twojej własnej krwi, są to mezenchymalne komórki macierzyste pochodzące z łożyska. Wspomagają gojenie ran poprzez aktywację własnej odpowiedzi komórek regeneracyjnych pacjenta, co umożliwia tworzenie nowych naczyń krwionośnych, pomagając odżywić komórki. W przypadku pacjentów, którzy nie reagują na PRP, widzimy lepszy, szybszy wzrost włosów i mniej stanów zapalnych”.

Aby wyleczyć przerzedzone włosy 59-letniego pacjenta, dr Peredo wykonał serię wstrzyknięć egzosomów w skórę głowy.

Obawa: tłuszcz brzuszny Stubbord

Zrób to najpierw:

Aby zacisnąć żołądek, nieoperacyjny Emsculpt NEO zbiera entuzjastyczne recenzje. „Łączy technologię elektromagnetyczną z częstotliwością radiową i jest zatwierdzony do wszystkich rodzajów skóry” – mówi dr Downie. „To jak zrobienie 20 000 przysiadów w pół godziny”. W przypadku nadmiaru tłuszczu, który nie reaguje na dietę i ćwiczenia, dr Mentz mówi, że liposukcja w połączeniu z technologią napinania skóry, taką jak BodyTite, może zapewnić najlepsze możliwe wyniki. „Liposukcja zmniejsza objętość i kontury, podczas gdy energia fal radiowych BodyTite może pomóc ujędrnić skórę”.

Następnie spróbuj tego:

Jeśli masz nadmiar tłuszczu i zwiotczałą skórę, najlepszym sposobem na pozbycie się jej za jednym razem jest plastyka brzucha, znana również jako operacja plastyki brzucha. „Może naprawić muskulaturę ściany brzucha — to trochę jak tworzenie wewnętrznego gorsetu — który spłaszczy brzuch i wymodeluje talię” — wyjaśnia chirurg plastyczny z Miami Sean Simon, MD. „Najlepszymi kandydatami są na ogół pacjenci z luźną skórą i tkanką w jamie brzusznej. Jest to bardziej powszechne u kobiet, ponieważ ciąża często powoduje oddzielenie mięśni prostych, co osłabia brzuch od klatki piersiowej do miednicy. Wykonane prawidłowo, plastyki brzucha powinny mieć niski wskaźnik powikłań i stosunkowo łatwy powrót do zdrowia.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty