- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaFitnessJak ta 75-letnia influencerka osiągnęła najlepszą formę swojego życia?
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak ta 75-letnia influencerka osiągnęła najlepszą formę swojego życia?


Zdrowie i sprawność fizyczna nie mają ograniczeń wiekowych, a 75-letnia influencerka Joan MacDonald jest żywym tego dowodem.

Po zażyciu leków na nadciśnienie w 2016 roku MacDonald przyjrzała się sobie bliżej: „Naprawdę dyszałam i dyszałam, wchodząc i schodząc po schodach”, mówi. MSNBC, dodając, że miała wtedy 70 lat i 198 funtów. „Moja córka naprawdę się zaniepokoiła. Pomyślała, że ​​jeśli chce, żebym była w pobliżu, lepiej by interweniowała.

Wtedy, Córka MacDonalda, Michelle, była trenerem fitness i trenerem, co było idealną pracą, aby pomóc matce. „Michelle rzuciła mi wyzwanie, a ja nie rezygnuję z wyzwania!” Kilka tygodni później Joan dołączyła do jednej z grup fitness swojej córki i od tego momentu jej życie się zmieniło.

Michelle upewniła się, że jej mama wypija prawie galon wody dziennie, śpi osiem godzin dziennie i ćwiczy trening siłowy, aby jej kości były gęste i zdrowe. Dziś chodzi na siłownię pięć dni w tygodniu, robiąc dwa dni cardio i trzy dni cardio i trening siłowy.

Joan uporządkowała przyjmowanie pokarmów, zwiększyła aktywność fizyczną i poprawiła stan swojego zdrowia tak bardzo, że przestała przyjmować leki na nadciśnienie. W wieku prawie 76 lat jest o 60 funtów lżejsza niż była jako nastolatka (i potrafi nawet wyciskać do 80 funtów!).Źródło strony

Ostatnie Posty