- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryJak ta szybko działająca kuracja trwale usuwa plamy starcze
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak ta szybko działająca kuracja trwale usuwa plamy starcze


Dobra wiadomość na froncie ciemnych plam: mamy teraz technologię, która pozwala pozbyć się plam starczych tak łatwo i skutecznie, jak ich usuwanie w Photoshopie. Jak sama nazwa wskazuje, plamy starcze to małe obszary pigmentu, które rozwijają się z czasem przy częstej ekspozycji na słońce. Chociaż zwykle pojawiają się w późniejszym życiu, każdy może uzyskać plamy starcze, zwłaszcza jeśli spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu.

Jeśli mamy szczęście żyć wystarczająco długo, aby zobaczyć, jak pojawiają się na twarzy, dłoniach, ramionach lub plecach – miejscach, w których jesteśmy najbardziej narażeni – możemy się ich teraz pozbyć za pomocą leczenia, które zamraża wewnętrzny mechanizm to powoduje, że się tworzą.

Co to jest

„Glacial Rx to zabieg gabinetowy, który wykorzystuje technologię chłodzenia zwaną kriomodulacją w celu usunięcia plam starczych i innych rodzajów nadmiaru pigmentu” – wyjaśnia Saddle Brooke, dermatolog z NJ, dr Fredric Haberman. „Ukierunkowany jest na określone miejsca z nadmiarem pigmentu, rozjaśniając je i hamując produkcję nowego pigmentu, aby uzyskać bardziej równomierny odcień skóry”.

Jak to działa

Według Fort Lauderdale, dermatologa z FL, dr Matthew Eliasa, przeziębienie osłabia zdolność melankoitów lub komórek wytwarzających melaninę do dostarczania nadmiaru pigmentu. „Kriokomponent wykorzystuje zimno do powodowania uszkodzeń mechanicznych i normalizacji transferu melaniny, powodując w ten sposób ustąpienie zmian barwnikowych, takich jak rogowacenie łojotokowe, plamy soczewicowate, melasma itp.”

Miłym produktem ubocznym zabiegu jest to, że pomaga również zmniejszyć zaczerwienienie poprzez zmniejszenie stanu zapalnego. „To przerywa cykl zapalny, prowadząc do zmniejszenia stanu zapalnego i zaczerwienienia skóry, co prowadzi do poprawy stanu trądziku różowatego i naczyń” – zauważa dr Elias.

Dla kogo jest najlepszy

Każdy, kto ma problemy z plamami starczymi, skórą uszkodzoną przez słońce lub melasmą, może skorzystać, twierdzą eksperci od skóry. „Tę technologię najlepiej rozumie się na typach skóry od I do III”, radzi dr Haberman. „Pacjenci mogą potrzebować więcej niż jednej sesji, aby oczyścić skórę z niechcianych plam słonecznych i plam”. Rezultaty są trwałe, ale tylko wtedy, gdy będziesz nadal chronić skórę przed dalszymi uszkodzeniami. Chociaż może to normalizować produkcję melaniny w obszarach leczonych punktowo, ważne jest, aby pamiętać, że nadal mogą pojawić się plamy w innych obszarach, szczególnie jeśli nie starasz się unikać uszkodzeń słonecznych.

Jak to jest

Zabieg jest bezbolesny, a dr Elias twierdzi, że daje mu wygodną, ​​skoncentrowaną opcję leczenia przebarwień. „Od zawsze w dermatologii mieliśmy zabiegi na twarz o krótkich przestojach i dłuższe przestoje laserów lub IPL w celu poprawy jakości skóry”, mówi. „GlacialRx daje trzecią opcję, łącząc łatwość twarzy z wynikami fotofacials IPL. Jest jak kojąca, chłodząca maseczka spa dzięki unikalnej technologii, która naśladuje „rozpylanie” krioterapii z przeszłości, ale z ulepszeniem. Masz korzyści z krioterapii, ale odbywa się to bezboleśnie i z łatwością.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty