- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryJak to poparte naukowo serum pomaga ujędrnić zwiotczałą skórę w zaledwie 4...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak to poparte naukowo serum pomaga ujędrnić zwiotczałą skórę w zaledwie 4 tygodnie?


Ku naszemu przerażeniu skóra z wiekiem obwisa (zmarszczki nie są jedynym wyznacznikiem wielu wycieczek wokół słońca!). Powoli zaczynamy dostrzegać, jak grawitacja, promienie UV i zanieczyszczenia odbijają się na jędrności naszej skóry. I niestety, żadna ilość gua sha lub masażu twarzy nie może go przywrócić.

„Poziom kolagenu i elastyny, białek strukturalnych w skórze właściwej, naturalnie zmniejsza się od najmłodszych lat, podczas gdy ich produkcja drastycznie spowalnia, począwszy od wczesnych lat 20.” – wyjaśnia założycielka i dyrektor ds. marketingu Skóra kliniczna, Ewelina Aiossa. „W rezultacie skóra stopniowo traci swoją elastyczność, a wiotkość staje się bardziej widoczna, głównie wokół oczu, policzków i podbródka”.

Na szczęście rynek produktów do pielęgnacji skóry ma sporo rozwiązań do napinania zwiotczałej skóry, a naszym ulubionym w tej chwili jest nic innego jak Kliniczne serum ujędrniające polipeptydowe do skóry (250 dolarów). Dlaczego ten wyróżnia się na tle innych? Składniki są na najwyższym poziomie.

Formuła ta zawiera kilka głównych graczy w pielęgnacji skóry, w tym peptydy, ceramidy, lipidy, przeciwutleniacze, minerały, kwas hialuronowy i ekstrakt z planktonu. „Przeciwutleniacze i ceramidy są niezbędnymi składnikami aktywnymi, które wzmacniają ochronę skóry, a w rezultacie [the skin’s] ogólny stan zdrowia i wygląd” – mówi dermatolog z Houston Jennifer M. Segal, MD.

Clinical Skin PolyPeptide Firming Serum zostało również specjalnie opracowane z czterema wielozadaniowymi peptydami: peptydem miedzi, Argireline®, Matrixyl® i Palmitoyl Tripeptide-28, aby pomóc zwiększyć jędrność i elastyczność skóry. Ponadto formuła zawiera ACE Technology™, zastrzeżoną przez markę mieszankę witamin C i E, ceramidów 1, 2, 3 i 6 oraz dysmutazę ponadtlenkową, enzym antyoksydacyjny. Według dr Segal, ceramidy zawarte w tej formule — są naturalnym składnikiem skóry — przyczyniają się do ogólnej jakości i utrzymania bariery skórnej, co jest ważne dla zapobiegania suchości i wrażliwej skórze. Podczas gdy przeciwutleniacze chronią skórę przed wolnymi rodnikami spowodowanymi ekspozycją na promieniowanie UV i zanieczyszczeniami. „Dzięki odpowiedniemu przeciwutleniaczowi, ekspozycja na słońce powoduje mniejsze uszkodzenia, dlatego są one wspaniałym „doładowaniem” – ale nie zamiennikiem – dla każdego filtra przeciwsłonecznego” – dodaje dr Segal.

Ujędrniające Serum Polipeptydowe zapewnia znaczące, sprawdzone korzyści dla skóry. Badania kliniczne wykazały, że poprawia wygląd skóry o 29,7%, drobne linie i zmarszczki o 22,5% oraz zwiększa nawilżenie o 77,4%. Wszyscy uczestnicy badania mogli cieszyć się tymi korzyściami bez żadnych oznak podrażnienia. Co więcej, wyniki zwykle zaczęły pojawiać się w ciągu zaledwie czterech tygodni i z czasem się poprawiały.

Używając tego serum, najpierw nanieś kroplę na grzbiet dłoni i opuszkami palców, aby wygładzić ją bezpośrednio na twarzy, szyi i dekolcie. Używaj go dwa razy dziennie po oczyszczeniu i przed nawilżeniem.

Ważne jest, aby pamiętać, że zwiotczenie skóry nie jest warunkiem korzystania z tej formuły. Może być korzystny dla osób w każdym wieku, które poszukują rozwiązań zarówno zapobiegawczych, jak i korygujących oznaki starzenia. Mając na uwadze wszystkie te korzyści dla skóry, uznalibyśmy ten produkt za oczywisty.

Aby kupić serum ujędrniające PolyPeptide, odwiedź kliniczneskin.com.Źródło strony

Ostatnie Posty