- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyJak zadbać o łamliwe włosy na kilka dni przed Walentynkami
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak zadbać o łamliwe włosy na kilka dni przed Walentynkami

Sposoby pielęgnacji łamliwych włosów na kilka dni przed Walentynkami Nadaje włosom wspaniały i zdrowy wygląd. Łamliwe włosy mogą pojawiać się w wyniku braku pielęgnacji i nadmiernej ekspozycji na chemikalia, intensywnego czesania i używania wielu narzędzi do stylizacji włosów. Sposoby pielęgnacji łamliwych włosów na kilka dni przed Walentynkami.

Sposoby pielęgnacji łamliwych włosów na kilka dni przed Walentynkami

  • Nakładanie maski z białka jajka i majonezu
  • Aplikacja do trwałego strzyżenia włosów
  • Unikaj ciasnego wiązania włosów
  • Nawilżające włosy

Nakładanie maski z białka jajka i majonezu

Pielęgnacja włosów rozdwojonych polega na nakładaniu maseczek na włosy, które pomagają odżywić włosy i zmniejszyć ich łamliwość. uchwyt na jajka Doskonały do ​​odżywiania włosów ze względu na bogactwo białka, które pomaga zmniejszyć uszkodzenia włosów. Białko jajka można nałożyć majonezem i masować nim włosy, a następnie pozostawić na 30 minut, a potem cieszyć się zdrowymi i wyrazistymi włosami, bo jego rezultaty na włosach są niesamowite.

Aplikacja do trwałego strzyżenia włosów

Pielęgnacja włosów łamliwych obejmuje strzyżenie włosów, zwłaszcza końcówek. Strzyżenie to jeden z najważniejszych sposobów dbania o włosy i ograniczania rozdwajania się końcówek. Strzyżenie włosów zwiększa ich gęstość i wzrost, a łamliwe włosy zmniejszają puszenie się i sprawiają, że wyglądają na suche i matowe. Obetnij włosy Co miesiąc o jeden cm zapobiega to łamaniu się i rozdwajaniu końcówek.

Unikaj ciasnego wiązania włosów

Pielęgnacja włosów rozdwojonych obejmuje Włosy pozostaw proste i zmniejsz ich napięcie i napięcie, zwłaszcza gdy są mokre. Wiązanie mokrych włosów może zwiększyć ich łamliwość i rozdwajanie końcówek.

Nawilżające włosy

Pielęgnacja włosów dzielonych obejmuje nawilżanie włosów poprzez nałożenie mieszanki awokado i miodu. Awokado zawiera wiele witamin i olejków, które nawilżają włosy, a miód dodatkowo nawilża włosy. Dodaj mnie Jedno awokado z jedną łyżką olejku z drzewa herbacianego i dwiema łyżkami miodu, następnie wymieszaj składniki i rozprowadź na skórze głowy, następnie dobrze wmasuj i pozostaw na 30 minut przed spłukaniem włosów letnią wodą. Ta maska ​​pomaga utrzymać nawilżenie włosów i zapobiega ich łamaniu.

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

.

Ostatnie Posty