- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryJak znaki piękności „Wiktoriańskie lalki” Normanisa były ukłonem w stronę pozłacanego wieku
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak znaki piękności „Wiktoriańskie lalki” Normanisa były ukłonem w stronę pozłacanego wieku


Czerwony dywan z Gali Met z 2022 r. płonął pięknem, przepychem i ukłonami w stronę wieku pozłacanego, czasu znanego z bogactwa i wielkości, a wizażystka celebrytów Priscilla Ono była w stanie przekazać tę epokę Normani, która w jakiś sposób uczyniła z niej szykownego Christiana Siriano Aksamitny top i spódnica przypominająca zgiełk są jednocześnie nowoczesne i historyczne.

Aby osiągnąć to wiktoriańskie i nowoczesne podejście, Ono zaczęła od zdrowej dawki luksusowej pielęgnacji skóry i odpornej na pot bazy, aby była sucha pod tym aksamitem. „Dla tego wyglądu chciała, aby jej skóra wyglądała naprawdę świeżo, ponieważ pomimo dramatu z oczami, rumieńcem i znakami urody nadal chcieliśmy, aby jej skóra wyglądała jak skóra” – powiedział Ono, który współpracował z Secret Deodorant nocne wydarzenie z gwiazdami.

Instagram / @priscillaono

„Skóra jest wszystkim, zwłaszcza gdy nie nakładasz tak dużej ilości podkładu. Upewniłem się więc, że naprawdę dobrze oczyściłem jej twarz. użyłem La Mer Oczyszczająca woda micelarna (95 USD), a następnie nawilżyłem za pomocą Nawilżająca maska ​​w płachcie (260 USD), co jest naprawdę miłe, ponieważ w rzeczywistości ma ten sam Miracle Broth, który sprawia, że ​​cała ich pielęgnacja skóry jest naprawdę smaczna i nawilżająca. Czuję, że wszyscy są teraz trochę zaschnięci tylko z powodu zmieniającej się pogody, więc musieliśmy naprawdę lubić ją nawilżyć. A potem też użyłem Crème de la Mer (190 USD) i Serum regenerujące (385 dolarów).

Instagram / @priscillaono

W przypadku ciała Normaniego Ono utrzymywał wszystko w czystości i świeżości. „Jako wizażystka nasza praca to cała skóra, która pokazuje się od stóp do głów. Bałem się nakładać olejek lub makijaż na jej sukienkę, więc musiałem być bardzo uważny. Normani miała na sobie całą czerń, więc trochę bałam się nawet założyć dezodorant, ale żeby była sucha i chłodna pod wszystkimi światłami, użyłam nieważkości Secret. Antyperspirant na suchoy (8 USD), co daje ponad 40 godzin ochrony i jest niewidoczne”.

Aby przybrać wygląd „Victoriańskiej lalki”, Ono skupiła się na oszałamiającym, jasnym, metalicznym zielonym oku, nagich ustach i znakach urody, które służą jako ukłon w stronę tamtej epoki. „Wygląd dla mnie polegał na stworzeniu wiktoriańskiego wyglądu lalki, który naprawdę nadawał temu pozłacanemu urokowi. A chciałam, żeby rzęsy były naprawdę zalotne i wydłużone, szczególnie na górze i na dole i użyłam Dom rzęs paski, aby stworzyć ten wygląd. Dodałem dodatkowy tusz do rzęs na jej dolne rzęsy i bardzo zależy mi na kolorach, więc dodałem tę pigmentowaną metaliczną zieleń. Również w tamtych czasach kobiety nosiły znaki urody i używały małych filcowych kółek, które przyklejały do ​​twarzy śliną. W tym celu poszliśmy na starą szkołę i nałożyliśmy je kredką do oczu, tak jak robiła to moja mama”.

Aby uzyskać „twoje usta, ale lepsze” nagie, jak u Normaniego, Ono mówi, aby zacząć od ołówka o dwa odcienie ciemniejszego niż twój odcień skóry i skupić się na łuku kupidyna, aby dodać objętości. „Podążałam za jej dokładnym kształtem ust, ale u góry stworzyłam łuk kupidyna, aby uzyskać zaokrąglony efekt. To był kolejny ukłon w stronę wieku pozłacanego, w którym wykonali uroczy mały łuk na środku wargi.Źródło strony

Ostatnie Posty