- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyJak zrobić maskę z papai do pielęgnacji włosów przed Dniem Matki 2022?
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak zrobić maskę z papai do pielęgnacji włosów przed Dniem Matki 2022?

Sama metoda wykonania maski z papai jest łatwa i prosta, ale skorzystamy z okazji obchodów Dnia Matki 2022, aby przybliżyć Wam, kochani, niesamowite zalety papai w pielęgnacji mieszków włosowych i popraw jego zdrowie, zacznij od nas stosować go regularnie w nadchodzących dniach, a poczujesz różnicę podczas stylizacji włosów i wykonywania różnych fryzur, aby uczcić Eid Pain.

Dodatkowo sposób działania maski z papai obejmuje różne składniki bogate w witaminy i minerały, które w jak najkrótszym czasie przyczyniają się do leczenia problemów z włosami.

Z tego punktu widzenia dowiedz się z nami, jak zrobić maskę z papai do pielęgnacji włosów przed Dniem Matki 2022, za pośrednictwem eksperta od pielęgnacji włosów Hend Sobhi z Kairu.

Maska z papai do pielęgnacji włosów przed Dniem Matki 2022

 • Korzyści z maseczki do włosów z papai
 • Jak zrobić maskę z papai do pielęgnacji włosów

Jak zrobić niesamowitą maskę z papai do pielęgnacji włosów przed Dniem Matki 2022?

Korzyści z maseczki do włosów z papai

Ekspert od pielęgnacji włosów Hind potwierdził, że składniki owoców papai są bogate w naturalne surowce odporne na grzyby i bakterie, a także zawierają wysoki procent przeciwutleniaczy, witamin z grupy b Oraz grupa enzymów „papaina, chymopapaina”, co sprawia, że ​​jest przydatna i skuteczna w doskonałej pielęgnacji włosów, zwłaszcza przed Dniem Matki, i zapewnia następujące korzyści:

 • Maska z papai nawilża skórę głowy i zapobiega trwałemu wysuszeniu włosów.
 • Maska z papai stymuluje wzrost mieszków włosowych i zapobiega rozdwajaniu końcówek od nasady.
 • Maska z papai leczy różne problemy z włosami, zwłaszcza „łysienie niegenetyczne, suchość włosów, infekcje skóry głowy, przewlekły łupież i rozdwajanie końcówek”.

Jak zrobić maskę z papai do pielęgnacji włosów

Hind, ekspert od pielęgnacji włosów, wyjaśnił, że naturalne maski z papai do pielęgnacji włosów są zróżnicowane i w zależności od rodzaju włosów, ale my skupimy się na tym, jak sprawić, by maska ​​z papai była odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów, aby jak najszybciej uzyskać zadowalające efekty i przed Dniem Matki, czyli:

 • Wymieszaj równe ilości kawałków papai i pestek banana w zależności od wielkości włosów w elektrycznym blenderze.
 • Dodaj 1 łyżkę oliwy z oliwek extra virgin do pielęgnacji włosów i 3 łyżki jogurtu do zawartości miksera elektrycznego, aż uzyskasz gładką konsystencję.
 • Metodę maski z papai rozprowadź na włosach od nasady aż po same końce, po rozczesaniu drewnianym grzebieniem z szerokimi drewnianymi zębami.
 • Pozostaw maskę z papai na włosach na 30 minut przed wzięciem prysznica.
 • Umyj włosy letnią wodą i szamponem bezsiarczanowym.
 • Powtórz metodę robienia maski z papai 3 razy w tygodniu, aby zadbać o włosy przed Dniem Matki 2022.

Ostatnie Posty