- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryJedna butelka tego serum z witaminą C jest sprzedawana co 30 sekund
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jedna butelka tego serum z witaminą C jest sprzedawana co 30 sekund


Wiesz, że dostarczanie witaminy C do diety jest niezbędne, ale równie ważne jest włączenie jej do rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych. Ten przeciwutleniacz jest tak ważny, że ma nawet swoje własne święto. 4 kwietnia 2022 jest czwartym corocznym Światowym Dniem Witaminy C. Święto zostało stworzone przez SkinCeuticals, ekspertów od antyoksydantów, takich jak witamina C. Marka sprzedaje jedną butelkę swojego SkinCeuticals CE Ferulic (169 USD) co ​​30 sekund, więc jeśli chcesz uczcić święta, zainwestuj w to ukochane serum.

Dermatolog w Birmingham, AL i lekarz partner SkinCeuticals Sarah Boyce Sawyer, MD często poleca swoim pacjentom produkt CE Ferulic. Nazywa go „złotym standardem branżowym” ze względu na „jego zdolność do zmniejszania uszkodzeń oksydacyjnych przy jednoczesnej ochronie skóry przed fotostarzeniem”. Dodaje: „Mówiąc najprościej: to produkt, który działa i działa dobrze — zawsze z przekonaniem polecam go moim pacjentom”.

Witamina C jest chwalona za wiele korzyści poprawiających stan skóry. „Witamina C w pielęgnacji skóry to składnik poparty naukowo, który pomaga poprawić wygląd skóry, zmarszczki, ciemne plamy i trądzik” – mówi dr Sawyer. „Przy regularnym stosowaniu pomaga zapobiegać uszkodzeniom słonecznym i chronić przed wolnymi rodnikami”.

SkinCeuticals rozpoczęło święto, aby uczcić ukochany składnik i mieć chwilę na rozpoznanie „unikalnego podejścia marki do formułowania przeciwutleniaczy”, mówi Stephanie Kramer, globalny dyrektor generalny SkinCeuticals. „Nie wszystkie przeciwutleniacze witaminy C są opracowywane w ten sam sposób ani zakorzenione w badaniach naukowych. Naszym celem jest edukowanie na temat mocy witaminy C, prezentując istotne nowe wyniki naszych badań, co pozwala nam nadal dostarczać przeciwutleniacze w szerokim zakresie problemów skórnych”.

Innym gwiezdnym produktem zawierającym witalny przeciwutleniacz jest SkinCeuticals Phloretin CF (169 dolarów). Dr Sawyer opisuje ją jako „rewolucyjną technologię antyoksydacyjną, która łączy floretynę, witaminę C i kwas ferulowy, aby pomóc zmniejszyć przebarwienia, poprawić strukturę skóry i zrównoważyć jej koloryt”.Źródło strony

Ostatnie Posty