- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessJedna osoba zmarła po zjedzeniu świeżej sałatki ekspresowej
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jedna osoba zmarła po zjedzeniu świeżej sałatki ekspresowej


Jeśli codziennie otrzymujesz warzywa z sałaty w torebkach, możesz dokładnie sprawdzić swój zapas. ten Ogłoszenie Agencji ds. Żywności i Leków bada epidemię infekcji listerią związanych z pakowanymi sałatkami Fresh Express. Sałatki w torebkach Fresh Express, których dotyczy problem, są wycofywane. W wyniku skażonej sałatki dziesięć osób zachorowało, dziesięć osób trafiło do szpitala, a jedna osoba zmarła w ośmiu stanach.

Fresh Express ogłosił wycofanie dotkniętych tym problemem sałatek wyprodukowanych w zakładzie w Streamwood w stanie Illinois z powodu potencjalne bakterie Listeria monocytogenes. Wycofanie z rynku dotyczy produktów o kodach od Z324 do Z350 dystrybuowanych u sprzedawców detalicznych w kilku stanach. Stany obejmują Connecticut, Iowa, Illinois, Indiana, Kentucky, Massachusetts, Maryland, Maine, Michigan, Minnesota, Missouri, Północna Dakota, New Hampshire, New Jersey, Nowy Jork, Ohio, Pensylwania, Rhode Island, Wisconsin, a także w Kanada.

„Fresh Express natychmiast wstrzymał całą produkcję w zakładzie Streamwood i zainicjował pełny przegląd warunków sanitarnych” – napisano w oświadczeniu. „Fresh Express skontaktował się już ze sprzedawcami detalicznymi, którzy otrzymali wycofane produkty, instruując ich, aby usunęli je z półek sklepowych i zatrzymali wszelkie dalsze wysyłki do sklepów z centrów dystrybucyjnych i innych zapasów”.

Spożywanie bakterie mogą powodować listeriozę, co często powoduje gorączkę, dreszcze, bóle mięśni, nudności, wymioty, bóle głowy i biegunkę. Listerioza jest szczególnie niebezpieczna dla małych dzieci, osób starszych, osób z obniżoną odpornością i kobiet w ciąży.Źródło strony

Ostatnie Posty